Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért gondoljátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért gondoljátok azt, hogy hátrány egy lánynál, ha szüzek vagytok?

Figyelt kérdés
Szerintem ez hatalmas baromság.;D

2012. nov. 28. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A nők ugyanugy hátránynak gondolják ha ök szüzek. Én örülnék ha még az lennék:D
2012. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szóval nem hátrány? juhéééé! :D a kedvencem leszel, Nusi_ !
2012. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt hiszik, hogy a nők olyasfajta istennők, akiknek semmi sem elég jó, csak az abszolút maximum. Azt hiszik, hogy a nők nem emberek, hanem valamiféle megközelíthetetlen, kielégíthetetlen létforma, akik, ha nem kapnak meg mindent, ölnek.


21/F...

2012. nov. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ezt mutatja a tapasztalat!


Anno mikor mennem kellett haverral valami iskolai expora 2 csaj volt a szemközti parcellában és valahogy megtaláltak minket blútuszon (be volt kapcsolva) és kaptunk egy ilyen üzenetet (később nézte meg haver) hogy "Na mi van szűzfiúk"


Feltételezhetően jó gúnyosan. Mondjuk a 2 szomszédos parcellában ücsörgőek is végig lekezelőek voltak velünk.


A szűzesség meg nem értékelődött fel. 17 évesen ugyanilyen kevés esélyem volt a csajoknál, mint most 21 évesen. Szóval nem sokat ér a dolog. Sőt már kaptam olyan "tanácsot" hogy itassak le valakit, mert ez így nem állapot.

2012. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

3-as


Talán nem így van? Akiknél nem azok az én korosztályomban mind 3 éves kapcsolatban vannak, vagy eleve férjezettek. Szóval maradtak a fent említettek. Náluk meg esély nulla.

2012. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem, nem így van, sőt. Nem kevés lány barátom szingli és már várja, hogy találjon valakit, aki nem csak szexjátéknak kezelné.

És engem is megtalált egy aranyos lány, akivel 9 hónapja együtt vagyunk...


Fostok a lányoktól, az a helyzet. Nem kell.

21/F

2012. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálad nem hátrány.De elég soknál igen..
2012. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert így van. Itt is kiderül, ha jól teszik fel a kérdést, h a legtöbb lány nem kezdene szűz fiúval.
2012. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Miért, nem állja meg ez az állítás a helyét? Én 26 éves vagyok, és még szűz. Talán nem lenne ebből semmilyen hátrányom?

Idézném erre a kérdésre adott válaszom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__37036..

Én válaszom:

"Az, hogy a szexuális tapasztalat sokat számít neki, és legalább hamar kiderülne, hogy nem illünk egymáshoz. :) (26 szűz pasi)"

A kérdező reagálása:

"26 évesen nem vagy te már egy kicsit vén trotty? o.O"

2012. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem nem hátrány ha lány szűz. élvezhetőbb szex
2012. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!