Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok diplomás miért van úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok diplomás miért van úgy elszállva magától?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Apa, kezdődik.
2017. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%

minek provokálsz?

ezzel is csak adod alájuk a lovat.

értsd már meg hogy csak a gyiken verik magukat a diplomások, mert nekik ennyi jutott a keserves életükben.

és ezt az örömöt meg nem kéne elvenni tőlük.

2017. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Kellett kiírni,majd mindegyik idetódul..
2017. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Valaki diplomást említett? Én diplomás vagyok!
2017. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekel, nem provokációnak szántam a kérdést. Egyetemre járok én is, de személy szerint nem érzem úgy, hogy ettől értékesebb, neadjisten felsőbbrendű lennék. Sokan viszont igen.
2017. aug. 26. 10:06
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

ma 10:07


szerintem is igy van,mig egy közmunkás az kreativ ért mindenhez,villanyszerelés,asztalos munka,betonoz ha kell..

2017. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Csak mert ilyen sötét megnyilvánulások vannak, mint itt.
2017. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
egy sajtburger menüt kérnék kóla nélkül
2017. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%
5.ös, mert te gondolkodásban egy magasabb szinten vagy ők meg még nem.
2017. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

#7 Miért, azt gondolod, hogy egy diplomás ezekhez nem érthet? Elárulom, hogy tévedsz akkor.


Amúgy meg azért lehetünk esetleg büszkék arra, hogy egyetemre járunk, és sikeresen vesszük az akadályokat, mert amúgy nem könnyű. Középiskolában pl. a matek ALAPOKAT tanítják, mert a logaritmus, gyökvonás pl. az. Itt meg már tudni kell őket használni az életben is, és az azért nem könnyű dolog.


Nem tudom, hogy ha valaki elér valamit az életben, miért miért ne lehetne büszke rá? Általánosban is jó tanuló voltam, és azt tapasztaltam, hogy akinek kiemelkedő sporteredményei vannak, az lehet rá büszke. Aki jól szerepel népdalversenyen, lehetett rá büszke.

Na de ha te meg merted említeni, hogy jól tanulsz, és jó vagy mondjuk történelemből, bioszból vagy kémiából, rögtön jött a stréberezés. Sőt, általánosban kihívtak évzárón mindenki elé, mert kitűnő voltam, és minden kitűnő gyerek kapott egy könyvet. Amint visszaértem az osztályomhoz, az egyik fiú közölte, hogy 'remélem, megfulladsz.'


Na, én azóta nem érzem, hogy ezeknek az embereknek meg kellene felelnem.


Én inkább azt érzem, hogy a nem diplomás emberek nézik le azokat, akik egyetemen végeztek. Nem is akárhogy. Mondjuk azt végképp nem értem, miért gondolják, hogy a ház körüli munkákat nem tudjuk elvégezni, főleg úgy, hogy valaki faluról jár be az egyetembe. Falun pedig megtanulja az ember az említett dolgokat.


21/L

2017. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!