Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Antiszociális személyiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antiszociális személyiségű vagyok, lesz valaha barátom? 18/L

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Kifejtenéd bővebben,hogy miért gondolod úgy,hogy antiszociális személyiségű vagy?
2010. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
attól is függ, hogy mennyire, miben nyilvánul meg
2010. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesz, ne aggódj!:) Persze, csak ha nem vált annyira szélsőségessé az utálatod, hogy otthon ülsz a négy fal között. Amúgy két antiszociális ember között is van szerelem.:)
2010. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok:)
2010. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán lesz barátod. Én már az oviban is antiszociális voltam vagyis világéletemben. Tudom miről beszélsz, mégis voltak kapcsolataim( na jó inkább kalandjaim), de ha valóban annyira antiszoc vagy akkor előre megmondom( saját tapasztalat) nagyon sok problémával találod majd magad szemben egy párkapcsolatban. Hiszen alapjáraton is gáz a világ( társadalmi baromságok) hát még egy párkapcsolatban.


Egy antiszociális személyiségű fiú

2010. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Annyit még hozzá fűznék, hogy sokkal szebbnek látod most, mert vágysz rá, mint amikor majd benne leszel. Kezdve pl a szüleidnek való bemutatáskor avagy amikor neked kell jó pofizni a párod szüleinél,rokonainál, esetleg amikor jönnek a problémák pl nincsenek barátaid egy se. Akiket annak vélsz azok is csak átcsesznek és titkon megvan rólad a véleményük, de alapjáraton egy sincs. Na meg tudod, hogy járkálni kell össze-vissza pl mozi, séta, szórakozóhely, állandóan mászkálni fogtok...és még sorolhatnám. Na ezért vannak futó kalandjaim. A sok társadalmi elvárás.stb. Amennyiben ezekre vágysz és minden további nélkül örömmel tudnád csinálni akkor te nem vagy antiszociális.

2010. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat? Én teljesen antiszoc vok és egyáltalán nem vágyom ilyesmire. Csak munkahelyem, otthonom, pénzem meg egészségem legyen a többi nem számít ;)
2010. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem te csak divat antiszoc vagy.Én tényleg az vagyok,és tapasztalatból tudom,hogy aki ilyet kérdez az igazán nem az.Aki társaságellenes,az nem gondolkodik ilyeneken,hogy óh,nekem vajon lessz-e? Azt nem érdekli egyáltalán, nem mutat érdeklődést komolyabb szinten mások iránt. Látszatból kell egykét szimpatizáns,egykét érdek személy nem árt ha van,de ezek csak nagyon nagyon felületetes viszonyok.
2010. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ne haragudjatok, de ti nem az igazi antiszociális viselkedésről beszéltek!


Nézzétek meg ezt:

[link]


Amúgy nekem volt egy ismerősöm, amire teljesen illik a jellemzés, bár papírja nem volt róla :)

Jobb ha az ilyentől tényleg távol tartjátok magatokat! Nem is igazán tudják gyógyítani!

2010. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
uhhh
2011. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!