Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy is barátnőm hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy is barátnőm hogy igényes férfi vagyok de hiányoznak elől a felső fogaim?

Figyelt kérdés

Mély harapás miatt teljesen lekoptak a felső fogaim ezért ki kellett húzni őket viszont hely nincs a pótlására, maximum állkapocs izületi műtéttel lehet rendbe tenni de abba nem megyek bele.


Egyébként igényes férfi vagyok nagyon adok az öltözködésre hajra illatra mindenre ezért igényes nőt szeretnék


2017. aug. 27. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Persze lehet mondani, hogy felszínesség, de nálam ez kizáró ok lenne akármennyire is igényes férfi vagy. Bocsánat hogy ezt mondom, de nevetésnél vagy beszédnél akarva-akaratlanul is ezt nézném végig. Meg lehet talán szokni, de akkor is hátrány.
2017. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Esélytelen.
2017. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Korona? Sehogy nem tudják megoldani? Nem akarok álszent lenni, ha együtt lennénk egy ideje és szeretnélek, akkor nyilván nem zavarna ha a kapcsolatunk alatt kellett volna kihúzni, ezért nem szakítanék. De nem jönnék össze olyannal akinek hiányoznak a fogai.
2017. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Esélytelen. Csináltasd meg. Kerül amibe kerül.
2017. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos "igényes" lánynál esélyed sincs csak a hasonlóan foghíjjas egyéneknél.Menj el másik orvoshoz.Nem kell ilyenhez műteni ,a meglevő fogakra rögzítik a pótlást.
2017. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3. Ha koronát tennének oda a harapási magasság miatt kb 3 hónap után széttörne
2017. aug. 27. 11:20
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem teljesen tiszta a dolog ,de akkor az alsó fogad veri össze a felsőt. Akkor az alsót is cserélni kell műre ,ami passzol a felsővel ,hiába jók az alsók.
2017. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Latod, egy komoly parkapcsolat alapja a fog. Huseg, becsulet, szeretet? Ugyanmar, FOG!
2017. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

#8 Igazad van, de ha a külseje taszítja a nők nagy részét, maximum barát-zónába teszik őt. Külső megfog, belső megtart.


Lehet barátnőd, de sokkal rosszabbak az esélyeid így. Esetleg add lejjebb az igényeidet, keress te is foghíjas nőt. Ugye az neked se vonzó lehetőség?

Szerintem ha van pénzed rá, hozasd rendbe.

2017. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mélyharapásom van de nem értem hogy kopik el egy fog(pont hogy alapesetben nem találkozik az slsó és frlső), kopás a nyulaknál van nem?
2017. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!