Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti szakítanátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti szakítanátok egy olyan férfival CSAK azért, mert szűz 25 évesen?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm azért szakított velem a múltban, mert szűz voltam. Mintha előre tudta volna milyen lett volna a szex...Nem értem az ilyen nőket: ő vele akkor is elsőre történt volna meg, ha nem lennék szűz. Nem vagyok dühös emiatt, meg nem is haragszom rá, mert egyébként sem klappoltunk volna gondolkodásmód, illetve élethez való hozzáállás miatt. Engem inkább az érzelmek vezérelnek férfiként, mint a farkam, lehet nehéz elhinni, de igen így van.


Minden nő máshogy szereti az ágyban, más technikát alkalmaznak a párok. Így elsőre mindenki tapasztalatlan a másikat illetően, épp erre való a kapcsolat, hogy együtt jobbá tegyék a szexet, megismerjék egymást, belejöjjenek, megszokják egymást ilyen téren. Szerintem ritka, ha egy párnak elsőre tökéletes az együttlét. Szerintetek?



2017. aug. 28. 22:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amúgy engem a folytatás kicsit aggasztana, nem akarok senkit beskatulyázni, csak a rossz tapasztalat miatt. Tartanék tőle, hogy nem éri be velem, és tovább akar állni idővel. Én meg (hiába vagyok fiatal) inkább amolyan életre tervezős típus vagyok, nem szeretem ezt a "most járunk, aztán majd valamikor váltunk" módit. Ennyiben talán jobb az, aki nem szűz, ha lehet ilyet mondani. Ők nem nyögik be egyik napról a másikra, hogy még élni akarnak meg más nőket kipróbálni... Tudom, nem mindenki ilyen, tőlük bocs a feltételezésért, de annyira jellemző...:/
2017. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, én élni akarok, ami nálam azt jelenti, hogy megállapodni és nem egyikröl a másikra szállni.
2017. aug. 29. 01:22
 13/17 anonim ***** válasza:
na de várj, mielőtt belekezdtek nem beszéltetek erről? miért nem?
2017. aug. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#11 megfogalmazta azt, amit akartam.

Na, én ugyanezért tartottam a szüzektől, és nem azért, mert mi van ha $zar lesz a szex. (Az bárkivel megeshet, de ha van hajlandóság, alakítható.)

2017. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%
#11 , #14 Ezt nem a szűzek csinálják hanem a tahók. :D
2017. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Akkor ez meg részetekről diszkrimináció és általánosítás, mert attól, hogy még szűz valaki, nem leprás, és nem jelenti azt, hogy mindenkivel összefeküdne. Akkor már rég nem lenne szűz...
2017. aug. 29. 18:31
 17/17 anonim ***** válasza:

"Akkor már rég nem lenne szűz..." => Pont hülyeséget mondasz. Az elsőig eljutni nehezebb. Aztán felbátorodik.

Amúgy nem diszkrimináltam, nekem volt szűz partnerem. Elvettem neki. Én szakítottam, nem emiatt, de hagyjuk.

Utána nem volt több, de akikkel beszéltem, nagyon befordultak voltak, nem adtak jelzéseket, így meg nem megy.

És mivel már családom van, nem lesz se szűz, se nem szűz...

2017. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!