Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » KIfejezetten világos bőrű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KIfejezetten világos bőrű, kék szemű, északi típusú férfiként lehet esélyem fekete hajú, kreol bőrű nőknél?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert volt 1-2 fekete hajú nő, aki közölte, hogy csak hasonlóan déli típusú férfiak vonzzák.

2017. aug. 29. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Persze hogy lehet.

Lényegtelen mind mondott az az 1-2 nő.

2017. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez szerintetek felszínesség, ha ilyen szempontból számít nálam a külső?
2017. aug. 29. 17:14
 3/9 anonim válasza:
100%
Mindenkinek megvan a saját ideálja. Van akinek pont az "északi típus" tetszik és fekete hajú kreol bőrű nő. Szóval sose lehet tudni. Nézd meg sok fekete nőnek van fehér barátja, nem mindenki úgy vonzódik ahogy "meg van írva, azaz a fekete a feketével, fehér a fehérrel".
2017. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem felszínesség.

Mindenkinek más az ideálja.

2017. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én "gyárilag" nem vagyok kreol, de sötét színű a hajam, és a bőrömet is jobban szeretem kicsit barnábban. Én kifejezetten odavagyok másokon a fehér bőr, szőke haj, kék szem kombóért, nekem ez a kicsit "svéd" típus nagyon tetszik. :D Külsőre nálam sosem érvényesült a hasonló hasonlót vonz elv, mindig szerettem, ha valakivel kontrasztosak lehetünk. :)
2017. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Abszolút!
2017. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-öske:

De jó hogy vannak ilyen nők is:)


Egyszer még egy rádióműsorban is azzal kezdtek egy ismerkedős műsort, hogy tudomásul kell venni, hasonló a hasonlót vonzza. Én meg sosem értettem, hogy miért lenne így.

2017. aug. 29. 21:10
 8/9 anonim ***** válasza:

#5 vagyok :)

Szerintem az inkább a belsőre és az életvitelre vonatkozik. :) Én sem tudnék mit kezdeni egy olyan emberrel, aki felfogásban nagyon elüt tőlem, vagy azért, mert nem tudnánk igazán jókat beszélgetni, vagy azért, mert nem lennének egybecsengőek a terveink, ez pedig sok esetben okozhat nehézséget, vagy lehet vita tárgya. Persze, vannak olyan belső tulajdonságok, amik csak színessé teszik a kapcsolatot (például ha két nyitott ember kerül össze, akiknek az érdeklődése nagyon más), de van, ami inkább csak teher (például nálam a volt párommal volt ilyen az, hogy ő megrögzött komfortzónás volt, én meg imádtam mindig is a hatátfeszegetést és az új lehetőségeket... Hát annyira még életemben senki sem hátráltatott, pedig szegénnyel minden rendben volt, ezt kivéve). Külsőre viszont úgy veszem észre, hogy nem igazán függ össze a magadon szépnek tartott dolog azzal, amit a másik nemben szépnek tartasz, főleg, ha adottságról van szó.:)

2017. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen férfiak az ideáljaim, bár én nem déli, hanem roma lány vagyok.

21/L

2017. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!