Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi hiányzik a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi hiányzik a mai nőkből/férfiakból? Próbáljuk meg összeszedni!

Figyelt kérdés
Mik azok a tulajdonságok, amikkel szerintetek jobbá lehetne tenni a másik nemet, ill. az ottani felhozatalt? Mit hiányoltok belőlük? Mi az, ami pl. társkeresésnél problémaként jelentkezik, mi az, ami az eddigi kapcsolataitokban rendszeresen előjött, mint hátráltató tényező? Milyen tulajdonságokkal lehetne közelebb vinni a másik nemet az ideálishoz?

2017. szept. 1. 09:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a Férfiakból:

- türelem

- nem "small talk", hanem tartalmas beszélgetésekben való részvétel

- rugalmasság

- empátia


28N

2017. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
23%

Nőkből ami hiányzik:

-empátia

-tartás

-normális viselkedés

-értelem


Tehát felszínességben mind ugyanúgy csak a jóképűnek születetteknek adnak egyáltalán esélyt bármire,a többinek esélye sincsen egyetlen nőnél sem... Pedig ők sem tökéletesek,csak ezt a nők nem veszik figyelembe,mert sajnos megtehetik...

2017. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Elvárások elengedése. Amúgy önismeretre én is nyomnék egy +1-et.


Semmilyen szinten nincs képbe, szinte senki sem egy párkapcsolat működésével kapcsolatban. Nem ismeri szinte senki sem, hogy mit és hogyan kéne tenni, illetve hogy mi miért történik.


Ha baj van, akkor meg mi jön? Az amit itt is láthatsz: szakíts.

2017. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
A türelem, az alázat és a tisztelet szerintem mindkét nemből hiányzik.
2017. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Semmi. Legalább is a legtöbb nőből/férfiból.

Vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy mindenkiből más. Senki nem tökéletes, van aki kevésbé őszinte, de mondjuk nagyon odaadó. Van akiben kevesebb a tartás, de ezt kompenzálja azzal, hogy őszinte és egyenes. Van, aki kevésbé "szép", de nagyon jó személyisége van. Én ezt nem általánosítanám le férfiakra meg nőkre. (De mondjuk az önismerettel én is egyet értek, de szerintem inkább csak fiatalok esetében. Az önismeret az érettebb gondolkodással együtt érkezik.)

Meg persze van pár ember, akiből viszont minden hiányzik, ami egy normális kapcsolathoz kell.

2017. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
szerintem egységesen minden emberből az intelligencia hiányzik.
2017. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Utolsót kétszer is felpontoznám. Az még hagyján, hogy annyi a buta ember, hogy esküszöm, büntetném, mert nem igaz, hogy egy fogyatékkal élőbek korlátozottabbak a jogai, mint annak, aki egy lusta, tudatlan tirpák...


Másrészt meg nem tudom felfogni, hogy felnőtt emberek milyen gyerekesen és szánalmasan viselkednek egymással. Hogy annyi nincs bennük, hogy minimálisan tiszteljék a másikat, vagy tudják, hol a helyük...


Kövezzetek meg, tudom, hogy embertelen, de esküszöm, csinálnék egy IQ szerinti kasztrendszert. Mindenki a maga fajtájával élne, és egy agyatlan marha sem menne a hülyeségeivel a másik idegeire. Engem ez fárasztott el a legjobban a táskeresésben legalábbis: egyszerűen nem érzik, hogy amit csinálnak, az mennyire szánalmas, ráadásul beszélgetni sem lehet velük normálisan...

2017. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
6. remélem te tökéletesen nézel ki az év minden napjában, amúgy csak hogy megejtsem ami neked nem jut el, szandiba és a nyári papucsokban bekeményedik a bőr elég hamar.
2017. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Sok jó mai nőből leginkább hiányzik a fa*kam. :D
2018. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!