Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csinálnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha egy pasiról akivel össze akartok jönni kiderülne, hogy PUA?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, már 7 éve PUA életmódot élek és van egy ilyen 60 gigabyte PUA anyag ami mind fizetős (tehát nem ilyen ingyenes szar ami terjeng a neten), tehát tényleg hivatásos PUÁK oktatóanyaga. És véletlenül észrevette a csaj, mivel egy teljesen külön meghajtón tárolom ezeket.

Na most, én már nem is azért nézek PUA anyagokat, mert annyira hiszek benne, egyszerűen azért, mert megnyugtat, és ha csak hetente hallok egy-egy új információt már az is több mint a semmi. A legtöbb ember teljesen értelmetlenül tölti a szabadidejét, én legalább a saját személyiségemet építem, fejlesztem, ahelyett, hogy mondjuk egy teljesen értelmetlen sorozatot bámuljak. Jobban érdekel a csábítás pszichológiája, a párkapcsolatok dinamikája mint valami istenverte focicsapat, Reál vagy Bárszá? Kit érdekel? Mintha nem lenne tök mind1, úgyis mindig az a két spanyol csapat játszik egymást ellen és egyszer ez egyszer az nyer. És? Ettől semmivel nem jut előrébb az ember. Ez olyan mint a Game of Thrones, effektíve egy teljesen értelmetlen mihaszna időtöltés.

Miért baj az, hogy én inkább PUA anyagot nézek és hallgatok vagy olvasok, más értelmetlen dolog helyett?


2017. szept. 2. 15:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Kidobnálak mint macskát szarni. Olyan ez, mintha haditerved lenne a csajok felszedéséhez. A PUA-nál tárgyiasítva vannak a nők, taktikázgatások mennek és meg van tervezve minden eshetőség ha az alany (a nő) máshogy reagálna. Nevetséges és baromira kiábrándító. Ha fejleszteni akarod magad, akkor pszichológiai könyvek, személyiség tesztek, ne egy PUA anyag legyen már, amiből valaki okosan meggazdagodott.
2017. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

"egyszerűen azért, mert megnyugtat, és ha csak hetente hallok egy-egy új információt már az is több mint a semmi"


Ez tök gáz. Inkább Real - Barca.

2017. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

"én már nem is azért nézek PUA anyagokat, mert annyira hiszek benne, egyszerűen azért, mert megnyugtat" - Áhá, tehát függőséged van. Remek!


"Jobban érdekel a csábítás pszichológiája, a párkapcsolatok dinamikája mint valami istenverte focicsapat" - Ne haragudj, de a PUA egészen távol van a pszichológiától. Ha téged valóban ez érdekelne, akkor nem ilyen tartalmakat fizetnél, hanem pszichológiai könyveket olvasnál, valódi szakembereket keresnél fel.


"Ez olyan mint a Game of Thrones, effektíve egy teljesen értelmetlen mihaszna időtöltés." - Egyáltalán nem értelmetlen és mihaszna időtöltés a sorozatok nézése, hiszen van, akinek ez egy kikapcsolódást nyújtó szabadidős tevékenység. Nem lehet mindig önfejleszteni, mert az ember elfárad benne. Egyébként a Game of Thrones pont egy pocsék példa, amit felhoztál, ugyanis az egyik legszínvonalasabb sorozat ma a világon, mind történet, mind kivitelezés szempontjából.


"Miért baj az, hogy én inkább PUA anyagot nézek és hallgatok vagy olvasok, más értelmetlen dolog helyett?" - Tehát akkor szerinted az égvilágon semmi más értelmes elfoglaltság nem létezik, csak a PUA?



A kérdésre válaszolva, én azonnal kiábrándulnék és megszűnne az érdeklődésem.

2017. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
A Trónok Harca jobb mint a PUA, ott olyan nők vannak amilyeneket sosem fogok látni :D
2017. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne értelmetlen? A lényeg, hogy az ember jól érzi magát meccs/sorozat nézése közben. Ha te a szükségtelen klisék olvasgatásától érzed jobban magad, váljék egészségedre. Persze ha lány lennék, nyilván inkább egy olyan srácot keresnék magamnak, akinek egy önállóan kialakított, saját személyisége van. :)
2017. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Röviden: kiröhögnélek, aztán viszlát.
2017. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a PUA-k olyan emberek, akik csak bszni akarnak, nem kapcsolatot. És sorozatosan. És pont azoknak tanítják a sok nő felszedését, akiknek egy is elég lenne. Előbb akarják őket megtanítani futni, mint járni.


Meg az egész gusztustalan. És pénzt adtál érte - még hülye is vagy.

2017. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Kuka, de eleve nem lennek egyutt ilyen ferfival. A szexista gondolkodas kb egy randin kiderul, akarmekkora szineszjancsi a masik. A PUA gondolkodas minden, csak nem normalis.
2017. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

A kedvenc PUA-s megnyilvánulásom az, amikor aláássák a nő önbecsülését és megrongálják az önképét azért, hogy ezzel a nő odafigyeljen magára mert mindenhol vetélytársakat fog látni, és ne vegye készpénznek a kapcsolatot...


Na már csak ez elég ok ahhoz, hogy ne vegyek komolyan egy ilyen "férfit". Mert ha valaki nem segíteni próbálja a társát a fejlődésben, hanem épp ellenkezőleg, elrontja a személyiségét, és nem is önhibájából, hanem mert más azt mondja hogy ez a tuti, az idióta közember meg elhiszi mert nincs igénye gondolkozni... na azt én nem tudom potenciális partnerként elkönyvelni - sőt, férfiként sem.


Olyan messzire kerülnék egy ilyet, amennyire csak tudnám.

2017. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%

Ezek a témára való egészen minimális rálátást is nélkülöző válaszok ("pár hónapja elolvastam Nicholas Victorról egy lejárató cikket a Blikkben és azóta máris mindent tudok a témáról") mindig szórakoztatóak. :DDD


Ettől függetlenül nem érdemes ennyire "egydimenziósnak" lenni, hogy csak a PUA érdekel (még rosszabb, ha csak olvasgat valaki, de a gyakorlatban semmit nem kezd ezzel a tudással). Az önfejlesztés jó dolog, de azért könnyen be is lehet kattanni tőle, ha túlzásokba esel.

2017. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!