Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálnátok ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha kiderülne hogy az új párotoknak csak 8 cm-es a nemi szerve erektált állapotban?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Te tudod, hogy neked ez mennyire illúzióromboló, illetve hogy ezzel együtt mennyire élvezetes neked a szex vele. Ki tud elégíteni szájjal is, plusz megfelelő pózzal sokat lehet javítani a helyzeten.
2016. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha sokat húzogatod neki idővel megnyúlik
2016. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Ha te csak a méretet nézed, akkor igazán értelmes lehetsz...

Mert biztosan emiatt a szám miatt szeretsz vagy éppen nem szeretsz valakit... majdnem jót nevettem...

2016. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Elhajtanám a pics'aba, 48/l
2016. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Csokitortát! Azt szeretem. :)

Egyébként nyilván szexelnénk, ha már áll neki. Komolyan nem értem, hogy a végtelen info tárházában (internet), mi ez az ostobaság a méretről még mindig ha farokról van szó.

2016. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 CptTomato ***** válasza:
95%

Meglepődnék... mert heteró vagyok.


F/28

2016. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Am csak elárulom hogy az ilyen finnyás válogatós nők miatt nem lesz generáció pótlás. Igy teljesen nyugodtan elvegetálhattok,csak saját magatok alatt vágjátok a fát minden ilyen prüd kijelentéssel, de ne szomorkodjatok majd a macska ott lesz akivel megöregedtek ;)
2016. máj. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Undorító ilyesmiért ítélkezni a nők felett. A tény ettől még az, hogy 8 centit nem igazán lehet érezni, és azért valljuk be, ez extrémen kicsi méret. Nem akarok senkit megbántani, de ez van. 12-14 centivel az ég világon semmi baj, de 8 nagyon durva.

Én elhiszem, hogy erről nem tehet egy férfi sem, de ezért ne a nő legyen már kielégületlen akár évekig tartó kapcsolatban, akár egész életében, mert ő sem tehet róla hogy ez van. Már miért a nőnek kellene ezért bűnhődni? Teljesen jogos ha emiatt valaki szakítani akar.


A férfiak sem lennének együtt olyan nővel akivel nem élvezik a szexet, szóval hagyjuk az álszent dumát.


Én szakítanék. Jöhet a sértett büszkeségű képmutató srácok lepontozása.

Aki ilyen pénisszel rendelkezik, lehet jobb lenne ha szűz partnert keresne. Ott talán több esély van tartós kapcsolat kialakítására.

2016. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt benne részem. Mellesleg az tény hogy 8 cm ha még vékony is, nem tudsz vele mit kezdeni egyszerűen nincs olyan póz hogy be tudjon hatolni.

a srác amúgy aranyos volt és nem ezért szakítottunk - távkapcsolat lett volna. Ki lehet elégülni más úton-módon is.

2016. máj. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna. Ha valakivel kapcsolatom lesz, akkor már szeretni fogom, mire oda jutunk, hogy a mérete kiderül. Ha pedig szeretem, akkor emiatt nem fog elmúlni a szerelem a részemről.

21/L

2016. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!