Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Asperger szindrómával mennyive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asperger szindrómával mennyivel nehezebb párt találni?

Figyelt kérdés

Van bármi féle tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Gondolok itt arra is, hogy nem nektek, de azzal akivel randiztatok, vagy aki még azóta is párotok, az aspergeres.



2017. szept. 2. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
A legtöbben már a szociáis fóbiát SEM nézik el. Szóval ezt méginkább nem fogják.
2017. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Hatalmas nehéz!
2017. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nekem is az van, bár orvos nem diagnosztizálta, csak én a tünetek alapján, és még soha nem volt senkim 24 éves létemre. :D
2017. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van. Ha megtanulod leküzdeni, semmi gond.
2017. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem igazán tudom, mennyivel nehezebben keresnek/találnak párt az NT-k, azt tudom hogy a 10 legközelebbi "barátomnak" van párja, nekem meg nincs. Volt pár, de valahogy mind más srác környékén kötött ki igen hamar. Rengeteget hallottam, hogy az asperger nem számít egy kapcsolatban, meg szerethető ettől még az ember, csak a gyakorlatban nem láttam még ennek a bizonyítékát. Na jó, lehet hogy van, kevés aspit ismerek.
2017. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmi extra, I telligensek vagyunk és introveraltak. Aki lekuzdi soha nem veszed észre.
2017. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
mik az asperger tünetei nálatok?
2017. szept. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én végletes tudok lenni. Idegesítenek a hülye emberek és az ostobák. Akiket megkedvelték, azokat igen. Néha hiszrizem. Sokat tudok beszélni, de ami igazán fontos nekem, arról nem. Ismerőseim egyresze introvertalnak tart, más része extronak. Ki hogyan ismert meg.
2017. szept. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem tini koromban és a 20- as eveim elején volt a legrosszabb. Üzletben alig mertem valamit kérni, hogy tuti kinevettnek. Kinőttem. Az Asperger sokat javul az idővel. Már nincsenek gatlasaim és kommunikációs problemaim, de amit nem bírok elviselni, az a tekintélyelvűseg. Szerencsére sikerült úgy rendeznek az életem, hogy magam főnöke vagyok. Igazabo l ez nem betegség, hanem egy személyiség típus.
2017. szept. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Nekem 4 exem volt 10 év alatt, mindig ők szakítottak. És fogalmam se volt arról, hogy Aspergerem van.


Jelenleg van egy Párom, aki a legcsodálatosabb lány a világon, habár voltak helyzetek, amikor extrém közel jártam ahhoz, hogy szakítson velem. Neki köszönhetek sok mindent, mint például a diagnózist is. Ő mondta, hogy ne munkát keressek hanem feküdjek be és vizsgáltassam ki magam. 27 éves koromra ki is derült jó későn az Asperger.


Mostanság úgy néz ki, hogy már lassan 3 éve együtt vagyunk, habár a családja ki nem állhat engem. Meg elvileg vannak dolgaim, amiket szégyell bennem, habár magamon ezeket nem veszem észre.


Utóiratként megjegyzem, hogy munkát találni is legalább olyan nehéz, mint párt találni. Normális körülmények között nem is találtam volna munkát, nem alkalmaztak volna. Sose mentem át az interjúkon. Az a szerencsém, hogy alapítványokon keresztül el tudtam helyezkedni, de még mindig nem érzem magam stabilnak.


Azért írtam ide ezt, mert számomra a párkeresés és a munkakeresés szinte ugyanazokat a képességeket keresi, ugyanúgy próbálgatni kell és ugyanúgy egyikben se jeleskedtem egészen 2015-ig. Párom van, de igazi munkám még nincs és nem is igazán volt.


28/F

2017. szept. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!