Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A maximalista férfiak miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A maximalista férfiak miért a munkamániát választják kapcsolat helyett, nekik nem fontos?

Figyelt kérdés
Van egy 34 éves férfi, aki tetszik nekem, de munkamániás. Azt mondta, hogy nincs ideje párkapcsolatra. Ez valóban így van. Már kb mindent elért az életben, amit akart, de mégis hajtja magát. Azt mondta, ő is tudja, hogy így sosem lesz az életben felesége, gyereke, családja, de mégsem hagyja abba a rengeteg munkát, másrészt azt állítja sokat csalódott a nőkben, és ő már feladta ezt az egészet, tehát magyarul a kapcsolatosdit.
2017. szept. 3. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mert szereti. Ha neked ez nem tetszik, ne ismerkedj vele.
2017. szept. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
érvekkel támaszd alá h azért szexre lenne-e ideje
2017. szept. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Nos, íme egy munkamániás válasza: Az eddigi kapcsolataim mélypontjait lelkileg elég nehezen éltem meg, de amikor a munkába menekültem, valahogy a helyére billent az egyensúly. A kényelem mindenkinek mást jelent, nekem a kiegyensúlyozottságot. Ezt pedig a munkától kapom meg. Felvetődött egy hozzászólásban a szex. Igen, arra is van idő, ha végeztem a melóval, de a szexet kötelezettségektől mentesen is meg lehet kapni. Ez száraz tény.

Ha magamból indulok ki (vagyis abból, amit én keresek egy nőben), akkor légy támogató, engedd, segítsd abban, hogy a lehető legproduktívabb legyen! Ezzel közel tudsz kerülni hozzá és ahogy egyre jobban elmélyül a számára is a kapcsolat, valószínűleg egyre kevésbé lesz meg nélküled.

Nem biztos, hogy működik a dolog, de mint mondtam, magamból indultam ki. És hátha!


32/F

2017. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A munka eredményeket hoz, változatos, ha szakember benne (és szereti is), akkor játéknak veszi az ember. Továbbképzési lehetőség jó esetben van.

Egy kapcsolat ellenben olyan, mint a patakból keletkezett tó: alakul valami a két fél között, majd lesz az X számú gyerek, majd a civakodás kb. Y éven keresztül jó esetben egy házasságban, rossz esetben kapcsolatokról kapcsolatra való csapongás közben. Fejlődési lehetőség itt nem nagyon van, max visszafele.

2017. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
A férjem is munkamániás, mégis van felesége, családja. Csak olyan nő érti ezt meg, aki szintén szereti a munkáját. Többnyire otthonról dolgozik, én is, így megtanultuk összehangolni a munkát és a magánéletet. Rengeteg közös tervünk is van, így a közös életünkben is van fejlődés, siker.
2017. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha valakit tényleg érdekelsz,az megtalálja a módját,hogy együtt legyetek.Minden más csak rizsa.
2017. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a munkája érdekes, de kiszámítható. Egy kapcsolatban viszont mindig benne van a lehetőség, hogy a másik valamiért kilép ebből és ezzel minden befektetett energiája kárba vész. De még ezernyi más ok is lehetséges.
2017. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen ffi hülye. Majd 40 évesen jön rá, hogy szép éveket szalasztott el , jobb lett volna egy helyes bnővel vagy feleséggel az élete.
2017. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!