Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy társkeresőkön lányok akik normálisnak mutatkoznak nem adnak annyi esélyt másoknak, hogy pár mondatban bebizonyíthassák, hogy értelmesek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert tudják hogy társkeresőn túlkínálat van a fiúkból így szűrés keppen csak a legvonzóbb fiúknak adnak esélyt.
2017. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálad így megy? "Hát, ez a nő semennyire nem fog meg, nem tetszik rajta semmi, de ráírok, hátha értelmes".
2017. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

A külső megfog, a belső megtart.


A sorrendet NEM lehet felcserélni.

2017. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Elsö teljesen jol irta.


Abban a szerencses helyzetben vagyok, hogy viszonylag fotogen vagyok es sok lany irt ram elöször. De en is töröltem az appot, mert unalmas es idöpazarlasnak tartom. Ha elöben latok valakit, legkesöbb 2 mondat utan tudom, hogy szeretnem e vele tölteni az ejszakat, esetleg meg talalkozni vagy sem. Tarskeresön pedig hosszu, faraszto es sokszor monoton csevegesek utan derül csak ki, hogy elpazarolt idö. Szerintem, egy lany sem vagyik arra, hogy ugy kezdödjön tündermeseje, hogy "Ültem a budin es jobbra huztam a srac kepet..."

Ha eselyt szeretnel, ragadd meg! Mozdulj ki es szolitsd meg elöben azt a lanyt, aki tetszik. Ezzel hatalmas elönyöd van azokkal szemben, akik esetleg vonzobb külsövel rendelkeznek nalad a digitalis vilagban, mert te ott vagy elöben es eleg vagany ahhoz, hogy lovagiasan kezdemenyezz!

2017. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
A borító nem megnyerő. És innentől mindegy.
2017. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Kalapnak igaza van.
2017. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A társkereső egy húspiac, törődj bele.

Azt a pár mondatodat meg megírhatod neki bármikor. Probléma megoldva.

2017. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!