Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, titeket ez negatívan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket ez negatívan érintene, ha ismerkedés során kiderülne a másik félről, vagy ha kapcsolatban tudnátok meg?

Figyelt kérdés
Ha kiderülne, hogy a férfi keresete olyan 100 és 150 ezer forint között lenne, ti negatívan reagálnátok, vagy nem is érdekelne a dolog?

2017. szept. 4. 12:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne.
2017. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem tök pozitív lenne, ugyanis én is ennyit keresek, és hozzám hasonló vagyoni helyzetű pasival tudom elképzelni a dolgokat.

Amúgy nem olyan rég benne voltam ebben a konkrét szituációban, a párom említette hogy 140-et kap havonta (eddig sose volt téma, nem érdekelt, most előjött a dolog), csak annyiból nem tetszett, hogy tudom hogy többet kaphatna, ha a főnöke nem húzná le. Így se az a fájó, hogy ennyit kap (kiválóan kijövünk a pénzünkből), hanem az, hogy nem becsülik meg.

2017. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha harmincasok lennénk, akkor nyilván zavarna. Ha huszonéves és még tud és AKAR is hova fejlődni, akkor nem érdekelne, hogy JELENLEG ennyit keres.
2017. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Régen rossz ha az anyagiakat nézi az ember. 10 éve vagyunk együtt a férjemmel. A kapcsolatunk elején Én kerestem jobban kb a dupláját az övének. Utána Ő keresett jobban. Most kb ugyanannyit keresünk. Sose volt probléma.
2017. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100 ezwrbol jol élni nem lehet. 20 évesen oké, de azért 30 felett nem. Vagy hetente keresed?
2017. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem érdekelt. A kettőt összerakva már elvoltunk ketten. Mindketten fejlődtünk egy kicsit, többet keresünk azóta, így léptünk előrébb. Külön-külön egyébként most se keresünk kiemelkedő összeget, de ketten összerakva ami van, lazán eltartjuk magunkat, a gyerekünket, és bőven jut szórakozásra, hobbira, nyaralásra is.
2017. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

#5

Miért ne lehetne? Mi ketten kb 100ezerből jövünk ki havonta, a maradék pénzt (mivel ugye ennél összesen többet keresünk) félrerakjuk... Van autónk, kirándulgatunk ide-oda, alkalomadtán étterembe járunk, meg programokra (kiállítások, koncertek, autós találkozók stb), nyaralunk, kényelmesen élünk.

Mondjuk hozzátartozik, hogy nincs 2 emeletes nagy hodály házunk, hanem egy akkora, ami pont elég nekünk (kényelmesen, szóval nem élével kell közlekedni), meg nincs német autónk aminek a fenntartása csillagászati összeg, stb. Nyilván milliókat is el lehet verni, de simán ki lehet jönni kevesebből :)

Ráadásul, ha pl a pasi 100ezret keres, az miért jelentené egyből, hogy akkor kettőnknek 100ezerből kell élni? :D Manapság már a nő is dolgozhat ám :)

2017. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A kérdést sem értem. Normális ember nem beszél az ismerkedés alatt a keresetéről. Max ha már a költözés a cél...
2017. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
7# Ha többet kerestek, akkor nem 100 ezerből éltek, hanem 100 ezer az az összeg amit feléltek egy hónapban. Értelmezni nem olyan nehéz a fentebb írtakat. 100 ezer ft havi szabadon elkölthető pénzből nyilván lehet normálisan élni. Nettó 100 ezer forint fizuból, amiből számlákat és ételt kell fizetni elsősorban, na úgy nem.
2017. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#9

Nem megy a szövegértés? 100ezret költünk el egy hónapban, ennyi, kész, nem többet. Ez nem a zsebpénz, ebből fizetünk mindent.

2017. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!