Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem gondoljátok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem gondoljátok, hogy az itteni válaszok gyakori olvasgatása elferdíti az ember értékítéletét?

Figyelt kérdés

Aki gyakran lóg a gyakorin, és az itteni válaszokat olvasgatja, annál jó eséllyel felléphet, hogy az addigi hitében meginog, elbizonytalanodik olyan dolgokban, amikben addig biztos volt. A GYK világa - valljuk be - negatívan befolyásolja az ember értékítéletét, a való világnak ez a szeletkéje összezavarhat addig teljesen magabiztos embereket, kiforrott személyiségeket.


Ti nem veszitek észre magatokon, hogy a GYK eme rovatának rendszeres olvasgatása így hat rátok? Negatívan befolyásolja a hangulatomat, hatására a világot borúsabbnak, gonoszabbnak látom, pesszimistább, reményvesztettebb leszek, a válaszokat olvasva melankólia tör rám és egy-két poént leszámítva, ami nevetni tudok, rosszkedvvel ruház fel. Van, aki hasonlóképpen érez? Tényleg ilyen kegyetlen a valóság, mint ezen az oldalon?



2017. szept. 5. 17:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem. Ma pl. megtanultam, hogy minden pasi arról ábrándozik, kinek az arcára veri, és szomorúak, ha a csaj nem "veszi torokra" a farkukat.


Napról napra sötétebbnek látom. Szerintem leszokom innen. Csak ez olyan, hogy jobb tudni, hogy ilyenek, mint élőben meglepődni.

2017. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
De, sajnos önbizalomhiányos, duci lányként csak egyre rosszabbul érzem magam, főleg, hogy erről az oldalról megtudtam, nem számít, ha edzek, majd ha vékony leszek, csak akkor fognak rám nőként nézni. Valamiért mégis olvasgatom, bár tudom, hogy csak rosszat teszek ezzel magamnak.
2017. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt többnyire a problémák kerülnek elő, így szerintem sokaknkak támadhat joggal olyan tévképzete, hogy ő jobb mindenkinél. Azonban az ilyen tapasztalatok nem reprezentatív felmérésen alapulnak, így a valóságnak torz mása csupán.
2017. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Jo par eve olvasgatom az oldalt rendszeresen, de kozben a valosagban is elek es sajat magambol kiindulva is tudom, hogy sokan csak trollkodnak, nehany negativ valasz mogott igazabol semmi valosag nincs, csak vicces neha beszolni. A valosagban meg nem tapasztalok semmit abbol, amiket itt leirnak, vagy ha igen azt is csak kis mennyisegben. Persze lehet, csak nagyon mas korokben mozgok, mint az itteni atlag. (Szerencsere ertelmesebb korokben.)
2017. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Eltudom különíteni a valóságtól azt, amit itt pár megkeseredett vagy épp rosszindulatú ember ír. Nem szabad a net előtt élni, nem szabad azt hinni amit itt írnak az hűen tükrözi a valóságot minden esetben. Nézz körül a való világban is. Én pl rengeteg normális jól működő párkapcsolatot látok magam körül, értelmes nőket, férfiakat..stb. Ne ebből indulj ki, ami itt van. Ez csak egy vicc egy rakás tinivel meg megkeseredett rosszindulattól fűtött trollal és annak is kell tekinteni. :)
2017. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy igazán határozott személyiséget nem fog semmilyen módon befolyásolni, hogy miket olvas egy internetes oldalon. Én maximum csak csodálkozom, hogy milyen beszűkült világban élnek egyesek, hiszen a való életben nem tapasztalok olyanokat, mint ami ide van írva - számomra pedig az a mérvadó, nem a GYK.
2017. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem. A kivétel erősíti a szabályt. Attól, hogy van itt 1-2 idióta, aki minden nap kiír egy nő/férfigyűlölő kérdést, még rengeteg normális ember van. Én inkább mindig a való életet tekintettem mérvadónak, ott pedig sok értékes, boldog emberrel találkozok nap mint nap.

Meg ha megnézed a kérdések nagy részét, annyit látsz, hogy van egy idióta, aki feltesz egy idióta kérdést. Meg 100 válasznyi oltogatás, amiben leírják, hogy a kérdező idióta. :) De persze a negatív mindig jobban megmarad az emberben.

Én azzal nyugtatom magam, hogy egyrészt az össze hülye kérdést ugyan az a 2-3 ember teszi föl, másrészt ők a társadalomnak a megkeseredett 1%-a, akik a való életben nem tudják kiélni magukat. Igazából én nem látom a világot rosszabbnak tőle, inkább hálás vagyok, hogy nekem szerető, működőképes kapcsolatom van, meg nem vagyok egy megkeseredett szerencsétlen. :)

2017. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Részben igaz, de fontos, hogy az ember ebből mennyit tart meg: nem muszáj minden kérdést megnézni, válaszolni rá (szelektálás).


Azonban az "emberek" és a "szex" kategória valóban sok olyat tartalmaz, hogy csak néz az ember.

2017. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

De.


Egyetemista vagyok és sok időm van itt lógni. A nyáron júniusban elmentem diákmunkázni és nem volt időm 2,5 hónapig még itt is lenni. Nyugodtabb, kevésbé aggodalmaskodó, magabiztosabb ember lettem közben. Kár hogy elkezdődött a suli.

2017. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Blackfun ***** válasza:

A kérdések is elkeserítőek

de én reménykedek, hogy csak sok a troll és úgy gondolják vicces, amit kérdeznek, meg provokálnak, ha nem, hát akkor itt valami hihetetlen mennyiségben koncentrálódott a nyomorúlt emberek száma

2017. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!