Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért szenvednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szenvednek inkább kezdeményezés helyett?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztalom, a legtöbbnek (már xy ismerettség után is) egy "szia hogy vagy " is akkora áldozat, hogy összeesne az ország gazdasága, ha megkérdezné.


Társkeresőztem, ott ez a felfogás nagyon túl van tolva. Soha nem írnak a nők, persze a profiljukban már szenvednek, hogy nem szégyen kezdeményezni, meg az igazi férfi küzd blablabla. Nem kerülne semmibe írni, de inkább szenved, elvár, meg degradálja a pasikat, mintsem ő lép xd ha valaki így áll hozzá az nemhogy semmit nem fog beletenni a dologba, de látszik, hogy nem jön össze neki a dolog, de elvár.


Nálam gyakori volt, hogy ha egy napig nem írtam, már be volt pánikolva és elmebeteg lett. Vagy ne adj isten, a beszélgetés során szeretnék kicsit vissza is kapni, egyből töröl. Persze inkább a face en picsog, vagy féltékennyé tesz, de ő nem.fog írni senkinek. A másik meg, amikor beszélgetek xy oldalon, egyből felveszem face re, és onnantól megáll atudomány. Direkt két hét múlva írok, majd megkapom a "gondoltam te keresel". Inkább törlöm. Persze minden esetben nem ő is hibás, hanem csak a férfiak XD


Régebben ez felháborított, de már nem érint, akkorákat röhögök, meg hát magukat szűrik. Nekem nem kell olyan, aki másokat hibáztat, csak elvár, ő meg semmit nem tesz,csak levegőt vesz.


Kétszer volt olyan, hogy teljesen természetes volt az egyás felöl való érdeklődés kölcsönösen. Tudod, amikor tök jól esik ha te is, ő is ott vagytok, és nem csak őfelségének kell megfelelni.


Mielőtt jönne a felháborodás, nem sértésnek ment a kérdés, csak ez egy béna felfogás. Meg akit érint, az háborog, max nevetünk. Bár tudjuk kik a hibásak, a férfiak xd


2017. szept. 8. 10:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

Én próbáltam párszor kezdeményezni, MINDEN alkalommal az lett a vége, hogy ki lettem röhögve, vagy felháborodott a pasi, hogy milyen már, ha a nő nyomul, nagyon gáz vagyok.


Mondjuk onnantól kezdve, hogy a pasi kezdeményez, én ugyanannyira szoktam keresni őt, sőt, a páromra mindig én írtam rá az elején, mikor nem tudtunk találkozni és chateltünk, én írtam neki többet, stb. De az első lépés az övé volt.

2017. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%

Első lépés a férfié és akármennyire is háborogsz, a nő feladata ilyenkor jelezni hogy vevő a közeledésetekre és nem nekünk kell titeket randira hívni. Társkereső teljesen egyértelmű szituáció főleg ha Tinderre gondolok, ott a match azt jelenti tetszetek egymásnak, mennyire lehet nehéz ezután férfiként a nőre írni??

Ismerkedés közben az már egy másik történtet természetesen, hiszen akkor a nőnek is kell néha keresni a férfit. Azzal én sem értek egyet, hogy hátra kell dőlni és csak a másik írjon mert ő a férfi. Kölcsönösség. De a kezdő lépés, hogy az ismerkedés elkezdődjön az a férfié.

2017. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Ja, megint egy érvek nélküli lepontozós kérdés.
2017. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Nekem kell hívni randira? Ezt nem tudtam. De azért jelezze már hogy "mikor láthatlak?"
2017. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudok szenvedni egy olyan ember miatt, aki nem lép felém a közeledésem ellenére, mégha az nem is feltűnő annyira.


Ha valaki nem veszi a lapot, akkor nem kár érte, nekem az a férfi nem kell, akit nem érdeklek, és az sem, akiért először nekem kell tepernem. Azért a férfiért kár, aki mellett nőnek érzem magam, de az meg elhív randira és kezdeményez.


Van még kérdés, vagy vége a péntek délutáni nyafinak?

2017. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Annyira lesz..rom amugy a hozzallasotokat, hogy az nekem faj xd


Szanalmas, de aztan megy a " jaj nincs normalis ferfi", meg a " jaj egyedul vagyok evek ota" nyavogas

2017. szept. 8. 13:10
 7/27 anonim ***** válasza:
39%

Ha lesz..od, akkor minek írsz ki kérdést? :D

Kettőnk közül egyébként te sírsz, hogy miért ilyenek a másik nem tagjai, meg nincs normális köztük, én boldog párkapcsolatban vagyok, mondjuk a párom nem is ilyen gyökér stílusban nyilvánul meg, érdekes módon egyből van barátnője :)

Szép napot!

2017. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

Ez azért van, mert ők ugyanolyan erősek, talpraesettek, okosak mint a férfiak, sőt ugyanúgy megállják a helyüket mindenben..., csak éppen nem hajlandóak az első lépésre, mert ott pofára lehet esni, az maradjon csak a férfi feladata. Ami azért is ironikus, mert ha valaki meg kitesz egy kérdést, hogy nem önbizalom romboló-e a sok elutasítás, akkor egyből jönnek a nagy megmondók, hogy milyen kis puhap*cs az illető, az önbizalomnak belülről kell fakadnia, ők nem akarnak lelki-segély szolgálat lenni stb.. A mindent vivő sláger pedig: "Én az elején kezdeményező voltam, de aztán sok pasi visszautasított, meg kinevetett, mert ez nem a nő feladata". Ha ugyanezt egy pasitól olvassátok ellentétes nemekkel, akkor jön a "biztosan nem a saját szinteden próbálkoztál" szöveg.

Tehát lényegében beismerik, hogy nehéz dolog kezdeményezni, ezért a hagyományok mögé bújva erről gálánsan le is mondanak. Tisztelet a kivételnek.

2017. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

felelősségvállalásnak nevezik. Amikor felvállalom akár arccal az érzéseim, a "dolgaim" és teszek az előrelépésért.


Ez férfias tulajdonság.


De a nőknél a többségnél legalábbis a kifogás megy. Jaj a férfi dolga, a férfi vegyen levegőt helyettem, nyenyenye.

Pedig egy "szia, hogy vagy?" üzenettől még nem fog elveszni a nőiesség.


És persze itt is jönnek azok a kiscsajok (nőknek nem nevezném), akik élvezik ezt, ha ők csak levegőt vesznek, vagy elvárnak olyan dolgokat. Jönnek, felháborodnak és a másikat degradálják.


Ez férfias tulajdonság.

2017. szept. 8. 15:39
 10/27 anonim ***** válasza:

#8

Ha azért röhögtek volna ki, vagy szidtak volna, mert pl ronda vagyok, buta vagyok, anyámkínja, akkor aláírom, hogy önbizalomromboló, stb.

Így, hogy azért kaptam ezeket, mert nő vagyok, nem volt önbizalomromboló, nem érintett meg mélyen, egyszerűen rossz taktikának éreztem, ami úgyse vezet sehova.

Pl gondolom, a pasik se azért nem próbálkoznak leszbikusoknál, mert önbizalomromboló, vagy bármi, hanem mert minek? Úgyse jön össze, egyszerűen azért, mert férfi a kezdeményező.

Energiapazarlás volt kezdeményeznem, mert nő vagyok. Ennyi. Nem vettem magamra igazából, nem azért röhögtek ki, mert bajuk lett volna velem, hanem mert nő kezd velük, ezen úgy lehet segíteni, hogy nem kezdek velük.

2017. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!