Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti kezdeményeznétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti kezdeményeznétek egy rendkívül jóképű férfinál? Hogy csinálnátok? Korotok is írhatnátok .

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 17:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%

Csak szemeznék vele, de nem szólítanám le, az az ő dolga, nem az enyém. Ha a szemezésből és a rá villantott mosolyból nem esik le neki, hogy tetszik nekem, akkor kész vége.

Az a pasi, amelyik nem mer lépni és odamenni egy csajhoz leszólítani, az nem férfi!

2017. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

ui:

27N

2017. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem :) Pedig csinos, jóalakú, széparcú nő vagyok, de a rendkívül jóképű férfiakkal kapcsolatban mindig fenntartásaim vannak (nőből sok a szép, de férfiaknál ritka a kifejezetten jóképű, és ezzel ők pontosan tisztában vannak és ki is használják.)
2017. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

"Az a pasi, amelyik nem mer lépni és odamenni egy csajhoz leszólítani, az nem férfi"


és az ferfi aki veri a feleségét? Ismertem ilyet, maga szedte fel nőt. Hm? az ferfi? Ha mar ilyen felszinesen iteled meg ki a ferfi.

2017. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De kövér vagyok és van önkritikám.
2017. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

"Ha a szemezésből és a rá villantott mosolyból nem esik le neki, hogy tetszik nekem, akkor kész vége."

Ennél sokszor azért egy fokkal egyértelműbb jelre van szükség, nem gondolod? :)

2017. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

1# "az az ő dolga, nem az enyém."


Akkor neked mi a dolgod? Hadd tudjuk meg.

2017. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám egyszer odajött egy önkívületi állapotban, majd megkérdezte, hogy "szia. Mit iszom ?" Olyan jót derültem, hogy nem tudtam nem meghívni :,D

31/f

2017. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%
Igaza van az 1. válaszadónak,csak az itteni aggszűz férgeknek nem tetszik a válasza :)
2017. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mosolygok rá, felveszem vele a kontaktot, ha olyan helyzetben vagyok, akkor minél többet kommunikálok vele.

Utána már ő dönti el, hogy mit lép.

Nyilván ha tetszem neki, akkor fogadja a jelzéseimet, aztán tovább alakul a dolog. 25N

2017. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!