Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasi mégis mit gondol magáról?

Figyelt kérdés
A randikon állandóan megvárakoztatott, 20 percet is késett. De ha megemlítettem neki, akkor ő volt felháborodva. Sőt volt hogy az utolsó pillanatban mondta le a randit Facebookon. Vártam egy fél órát aztán ránéztem a facebookomra, és láttam hogy írt, hogy még se tud jönni, mert összeveszett az anyjával. Aztán persze visszakönyörögte magát, még egy csokor virágot is vett nekem. Aztán megint összevesztem vele, mert 20 percet vártam rá. Ekkor végleg kiadtam az útját, és azt mondta, hogy nekem soha nem lesz így senkim.
2017. szept. 8. 20:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én nőben fogtam ki hasonlót. Húsz-harminc perc késések randin. Mikor megkérdeztem, hogy melóba is így jár-e, megsértődött.

Nem volt hosszú életű a kapcsolat.

2017. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!