Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők nektek mi a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők nektek mi a férfi ideál és mik a kizáró okok?

Figyelt kérdés

Külső megfog, belső megtart, jó szex összeláncol.


Mik azok a külső tulajdonságok amik titeket "megfognak" ?

Mik ugyanezek a belső tulajdonságok ?

És az örök kérdés az anyagiak ?


Buszoznátok mert a pasinaksem és nekedsincs autótok ? Gáz busszal randira menni ? (20as évek közepén)



2017. szept. 8. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Húszas évek közepén nem, 30 évesen már igen.
2017. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Buszt már lehet fél milláért venni. Egyrészt gáz, másrészt nehezen tudsz leparkolni.

31/f

2017. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

#3 tankot kell venni, és akkor a parkolással sem lesz gond.


Kérdező. Csodálatos vagy. Olyan kérdéseket feszegetsz, amit itt eddig még soha senki. Anemjóját neki! A teringettét. Juhéjj.

2017. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Pesten tomegkozlekedni teljesen normalis dolog 30 evesen is. Persze jo ha van kocsi, elmenni bevasarolni es ilyenek, de a mindennapokra tokeletes a tomegkozlekedes.


Egy masodpercig sem beszelgetnek olyan novel, akirol tudnam, hogy azt akarja, hogy eltartsam. Ezaltal, ha neki sincs kocsija, akkor nem latom ertelmet annak, hogy tolem ezt elvarja.


Hasonlo elethelyzetu es felfogasu emberekkel ismerkedek. Nem tudnek azonosulni azzal a novel, aki mondjuk mindenkeppen 700 ezer forintos gyemantgyurut szeretne eljegyzesre.

2017. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Külső tulajdonságok: Legyen megmosva a haja (magasra tettem a mércét wow) és úgy legyen átlagos arcberendezése. A lényeg a belsőn van

Belső tulajdonságok: Normális belsőszervek (:))) Legyen türelmes, magabiztos, humoros meg a többi klisé amit ide fel szoktak sorolni.

Igazából ahhoz hogy "megfogjon" valaki sosem tudom hogy mi kell. Valami amit nem tudok megfogalmazni.

Az anyagiak meg nem fontosak nekem. Valszeg idővel azok lesznek de a jelenlegi párom is átlagosan keres.

2017. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

külső:

-hosszabb haj, mondjuk ilyen: [link] szín mindegy.

-hosszú szempillák (de nem elvárás)

-NEM kigyúrt test, hanem ilyen egészséges izmos, de ha egy darab izom sincs rajta, az sem baj, de ne legyen nagyon nagy darab. Kis pocak nem csak hogy belefér, de kifejezetten tetszik (azért mert nekem is van haha).

-inkább kék és zöld szem, nem barna, de ha barna akkor sincs nagy tragédia :D

-más bugyuta elvárásom nincs külsőleg, de amúgy kb. semmilyen sincs, mert úgyis találok rajta valami hozzá tartozó egyedi külső tulajdonságot amit szeretek, pl. cuki formája van a lábujjának. Most csak mondtam valamit.


belső:

-A mosolygással engem bármikor meg lehet fogni, nem bírom ki, hogy ne mosolyogjak vissza. Persze nem olyan creepyn, hanem őszintén, szívből jövően.

-Engem az nagyon meg tud fogni, hogy figyel rám, ha beszélek, és nem csak a magáét fújja. Ha valakivel ez megvan, már összhangban tudok lenni vele. Ez azt jelenti, hogy érdeklődő és ő is kérdez, nem csak a saját hangját akarja hallatni. Szeretek amúgy figyelni másokra, meg jó hallgatóság vagyok, de azért van egy határ. Ehhez tartozik az az "elcsépelt" duma is, hogy bármiről el lehet vele beszélgetni. Ha pl. valamiről nincs annyi infója, akkor mondja el, és én szívesen megismertetem vele, mintha csak simán érdektelenül ott kukulna.

-Ha látszik rajta, hogy szeret élni.


Nekem az anyagiak mindigis sokadlagos helyet foglaltak el. Fontos, de még véletlenül sem úgy, hogy "tartson el a csávóm, én addig elmegyek körmöshöz, meg rendelek kaját, aztán áthívom a barátnőimet, és beadom nekik, hogy én főztem", hanem mindkét fél rendesen vegye ki a részét az anyagiakból. Legyen az albérlet, kaja, rezsi, akármi. Fele-fele. Nem is értem, itt kiírt egy srác egy kérdést, hogy a barátnője hisztizik, ha nincs a hűtőbe semmi, meg ilyenek. Jézusom, nem értem, az ilyen ember mellett hogy van még valaki? Kíváncsi lennék, a punciján kívül mit tud. Mondjuk sajnos az sok esetben elég. Na mindegy, a lényeg, hogy lehet segíteni a másiknak, de nem úgy, hogy az egyik tartja el a másikat, főleg ha az eltartó félnek ez kellemetlen.


És igen, nekünk nincs autónk, így is lehet élni. Nyilván szeretnénk, de ettől nem fogunk meghalni :D De amúgy randira sem gáz busszal menni, rengeteg ember használja az említett tömegközlekedési járművet.

2017. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Külső: igényes, ápolt. Lehetőleg rövid haj, általában a sötét hajú férfiak jönnek be. Ápolt fogak, kizáró tényező a rohadó fog, szájszag, zsíros haj, ápolatlan köröm, bűz. Legyen magasabb mint én (165 cm), és legyen nehezebb is (56 kg)


Belső: hűséges, megbízható, legyen humora, értsen a férfias dolgokhoz (ne nekem kelljen egy szöget beverni vagy egy polcot összerakni), szeresse és igényelje annyira az intimitást, mint én, nagyjából egyezzenek az igényeink. Kizáró ok: hűtlenség, beteges féltékenység, agresszió, alkoholizmus, droghasználat


A kocsi nem fontos, nekem van, lehet közös. :-) Amúgy is másodlagosak az anyagiak, a lényeg, hogy legyenek céljai az életben és ne legyen munkakerülő. De ha nem lenne kocsim, járnánk busszal, nem gond

2017. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

A külsőt ne vedd készpénznek, egyrészt havonta változik, hogy milyen az abszolút ideál, másrészt mindig olyanba szerettem bele, aki a lehető legtávolabb állt tőle. Kivéve talán azt, hogy mind magasabb volt, ahogy azt szerettem volna. Szóval, nálam magasabb, vagy velem egymagas (170-et nem nehéz megugrani), mindenképp ápolt, és átlagos/kicsit sportos alkatú. Szeretem, ha az erőviszonyok kiegyenlítettek, fogalmazzunk úgy. :) A rövidebb haj híve vagyok, mert eddig csak gusztustalan hosszúhajú férfiakat láttam, de még az is lehet bejövős, ha vállig ér neki, feltéve, ha tudja valahogy hordani. Nem szeretem a metroszexuálisakat, nekem a szolis meg epilált meg anyámkínja férfi nem vonzó. Ahogy a fülbevalót sem tolerálom, meg a tökéletesen beállított frizurát. Legyen életszagú, kicsit kócos, de mégis ápolt. Olyan természetes, de mégis igényes. Az arcszőrzet mindegy, a szemüveg attól függ, milyen a keret. Alapvetően mindkettő a viselés módjától függően lehet kiábrándító és szexi is. Ne járjon proli ruhákban, szeretem a férfias (nem túl szoros és nem túlméretezett), "basic" darabokat. Egy férfinak nem az a dolga, hogy mutogassa a seggét meg a lábait. És az sem, hogy hatalmas dekoltázst csináljon magának izompólókkal. Legyen visszafogottabb, ne öreges, vagy szürke, hanem olyan, ami mellett el tud menni az ember szó nélkül. Nem vagyok divatguru, de azért vannak határaim. A stílus mindegy, tetszik az elegáns és a kicsit sportosabb is, ami kényelmes. Nem szeretem az öltönybolondokat feltétlen, legyen inkább alkalomhoz illő.


Belsőre nagyon sok dolgot sorolhatnék, nem fogom megtenni, inkább igyekszem összefoglalni. Az alapvető értékeket legszívesebben meg sem említeném, de hűségesnek és udvariasnak lenni manapság nem természetes dolog, sajnos. Emellett igenis legyen nyitott és spontán, nem szeretem a kényszeres tervezőket. Csak ott és annyit tervezzen (meló, edzés), amennyi a cél érdekében kell, ne kelljen mindent kicentizni. A másik, a magabiztosság és a stabil, komplex véleményalkotás. Elfogyott már a türelmem a szerencsétlenkedésektől és a képlékeny véleményektől. Tudja, miről mit és miért gondol, és tudja ezt kulturált formában közölni. Nem várok sokat, de olyan nincs, hogy egy felnőtt embernek nincs véleménye arról, ami körülveszi, ebből kifolyólag rálátása sem. Illetve sajnos van, de szégyen. Ebből kifolyólag talán a legfontosabb: akarjon és szeresse tanulni, gondolkodni és fejlődni. Ha valaki lusta használni az eszét és kicsit logikusan működni, akkor bármilyen szemét és elfogult is, amit mondok, de nem akarom, hogy a közelemben legyen. Allergiás vagyok az ilyen emberekre, akiknek evidenciákra is fel kell hívni a figyelmét, mert annyira nem képesek kicsit önállóan és ésszerűen működni.


Anyagiak... Totál mindegy, úgysem az ő pénzéből fogok élni. Annyi a kikötésem, hogy legyen képes magát eltartani, és mindent megszerezni, amit betervez, eladósodás nélkül. Nem baj, ha kicsit álmodik, az sem, ha nagyot, de legyen valami ésszerű kapcsolat a képességei és a vágyai között. Értelemszerűen, ha szeretne családot, ne tőlem várjon anyagi áldást, mert én igenis el fogok menni gyesre, és nem fogom bölcsődébe dugni a gyereket, mégha mellette igyekszem dolgozni akkor is, amennyit tudok. De ilyen az is, hogy akkor gondolkozzon összeköltözésen, ha tudunk úgy együttélni, hogy a magunk részét mindenképp álljuk, de akkor sem tör ki a pánik, ha a másikkal valami történik, és ideiglenesen igenis be kell szállni az ő részébe is. Nem vagyok vérmesen anyagias, de ez az alap.


Buszozni jobban szeretek, mint kocsizni, mert fővárosban lakom. Van, hogy praktikus az autó, de család/főállású meló előtt nem látom értelmét. Nekem legalábbis nincs jogsim, mert mire kellene, kijönnék a gyakorlatból teljesen, hamarabb átérek a városban busszal és egyébbel, meg szeretek sétálni is, meg hozzászoktam ehhez az életvitelhez. Nem tartom gáznak, főleg, ha a kiadásokat veszem. A kocsi akkor kell, ha sok cuccot/gyereket hurcolsz, meg akkor, ha bejársz jó messziről, vagy ha munkaeszköz. Előbb lesz lakásom, mint kocsim, nem, mintha azt mostanában terveznék, vagy 30 alatt bárkitől elvárnám, hogy legyen saját lakása. De amúgy is csak korombeliekkel szoktam randizgatni, mert ahogy mondtam, szeretem a kiegyenlített erőviszonyokat. :)


21N

2017. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kreol pasik jobban bejönnek,mint más típusok.A magas,vékony barnák még inkább.Persze tetszett már nekem alacsonyabb pasi is,vagy aki ebbe a képbe nem illik bele.Nem ez a döntő.

Szeretem a talpraesett,kedves,vidám embereket.Akiken nem kell osztozkodnom.

Értékelem,ha valaki minden csóróságommal együtt elfogad,így nem döntő szempont nálam az anyagiak.

2017. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Jó látni, hogy tudjátok mit akartok ! :D
2017. szept. 8. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!