Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne -e csinálni egy listát a nők mai átlag elvárásairól és ezek a nők a mit érnek el ezzel a mentalitással valójában az életben, évek múlva milyen lesz az életük mekkora a sikerességük százalékos aránya?

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 18:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Es te vajon mit ertel el eddig es mennyire lehet sikeres az eleted, ha ilyesmi hulyesegekkel foglalkozol? ;)
2017. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lazy Lover ***** válasza:
25%
30 év felett már nincs lista
2017. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

Tegyük fel, hogy a kérdés nem provokáció és van értelme (mondjuk az, én nincs de tekintsünk el ettől.)

Az én elvárásaim: Legyen humora, nevettessen meg. Legyen kedves és udvarias általánosságban mindenkivel. Lehessen vele beszélgetni órákon át akármiről, legyen egy alap intelligenciája meg élettapasztalata. Komolyan tervezzen velem, ne a szexre menjen. Fejlessze magát, igyekezzen a legtöbbet kihozni az életéből és haladjon előre.

Hogy mit értem el ezzel a mentalitással? 18 éves koromban megtaláltam azt az embert, akivel le tudnám élni az életemet (legalább is így 4 év alatt nagyon úgy néz ki). Ez volt életem legszebb 4 éve, lediplomáztam, van egy melóm amit szeretek, meg egy párom akivel mindenben támogatjuk egymást. Ő volt a legnagyobb motivációm, hogy legyek valaki. Az ő élete is szépen halad, időközben szakmunkásból magánvállalkozó lett, és boldogok vagyunk.

2017. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Oké, sorolom, hogy nekem nőként mik az elvárásaim:

ne dohányozzon

ne igyon alkoholt

ne legyen zsíros kövér disznó

legyen sportos

nagyon fontos legyen számára az egészségtudatos életmód

ne legyen önző, egoista, tiszteletlen, agresszív

legyen hűséges, segítőkész, becsületes, nyílt, őszinte, jószívű

legyenek céljai az életben

ne legyen anyámasszony katonája

legyen fontos számára az önmegvalósítás, önismeret, önszeretet

legyen munkája

szeresse a természetet


Én csak azokat várom el, amik bennem is megvannak, e szerint élek és számomra is fontosak.

2017. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igazából a mai nők 70%-ról érdeklődnék.
2017. szept. 9. 18:55
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Akkor írd le, mit írjunk, be copy paste-eljük.
2017. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést
2017. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Hát, legkésőbb 30 körül legtöbbjüknek véget ér a hercegnő-időszak és szembesülni kell a valósággal.
2017. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Jajj ne haragudj kérdező, nem tudtam, hogy gondolatolvasó vagy, és férfiként jobban tudod hogyan gondolkoznak a nők... Anyám borogass. Jogos volt a kérdés, mondd hogy mit szeretnél hallani és szivesen leírjuk neked válaszként, ha ettől megnyugszik a kis lelked.
2017. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Bizony, a harmincadik szülinapon éjfélkor hirtelen lerakódik ránk 30 kiló felesleg, zsíros lesz a hajunk, a ruháink szakadtak lesznek, azonnal megjelenik egy csomó ránc, és ha valakinek van autója, az tökké változik.


Ezért látsz csúf 30-asokat sírni az utcán, ahogy rángatják le rólad a nadrágot, hogy naaa, hadd vegyék a szájukba a farkad.

2017. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!