Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a helyzetemről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a helyzetemről, amiben közel 40 éves férfiként, kapcsolatban, mégis elolthatatlan csajozási vággyal küzdök? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Hosszú házasság után vagyok, elváltan. Nagy szerelem, szuper szex, majd jöttek a gondok. Van most egy kapcsolatom, amiben szeretnek, és amit én is igyekszek viszonozni. Rengeteg dolog viszont hiányzik, főleg a szexben, és ugyanennyi más dolgot meg sajnos nem tudok kellően értékelni benne.

Sosem csajoztam, nem tudtam, nem is igazán vágytam rá, meg gátlásos voltam. Inkább engem szedtek föl, de az se volt sok. A házasságban hűséges voltam. Most viszont nem tartom ezt fontosnak, szinte más sem érdekel csak hogy szabadon tegyek amit akarok. Azon felül hogy ez a mostani kapcsolatomat veszélyezteti, egy sor kételyt is magában hordoz. Többek közt hogy van e értelme ennyi évesen egy ilyen életformába belevágni, mégha csak rövid időre is, amíg megélem, kiélem ezeket a vágyaimat.

Természetesen egyébb opciókat is talomban tartok, úgymind terápia, vagy egyszerűen fizetős lányokhoz járni. Bár elsősorban a klasszikus vadászösztön éledt fel bennem, és a kihívás amiben ki akarom magam próbálni.

Tisztában vagyok vele hogy ez egy klasszikus kapuzárási szindróma, mert nem éltem meg ezeket akkor amikor ennek idejeblett volna. Tudom, hogy emiatt borult egy optimális életpálya.

Ti mit tennétek a helyemben? Nők véleménye is érdekel. Jöhet hideg, meleg.



2017. szept. 10. 13:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Most szeretnéd még utoljára kiélni magad.Ezzel önmagában nincs gond,csak előtte közöld ezt a tényt a mostani barátnőddel is!Talán az sem ártana,ha most egy darbig egyedül lennél,míg rájössz,kit és mit is akarsz.
2017. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szereted a mostani baratnodet. Nincs Veled semmi gond, csak ez a no nem not le (eléggé...)

Amugy no hianyzik a szebbeb? A hazassagodban megvolt ami itt nincs?

2017. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy életed van.Ismertem olyat aki 84évesen csinálta ezt 90ig Rip
2017. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
12-es: igen, megvolt. Igazából most is az hiányzik, azt akarom pótolni valami mással.
2017. szept. 11. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!