Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hát nem igaz hogy minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát nem igaz hogy minden lány flegmán néz rám a plázában. Nektek lányoknak úgy mégis mi az atyaúristen kell?

Figyelt kérdés

Üdv Imre vagyok, és nem kérek tanácsokat. Én már minden tanácsot megfogadtam amiket itt láttam, listát írtam mindent kipipáltam


-képeket elküldtem, 10/10 ember azt mondta hogy 1000% nem a külsőmmel van a baj, mert nem vagyok csúnya

-Elmentem gyúrni be vagyok durranva rendesen már

-változtattam az öltözködésemen, rávettem magam ezekre a H&m, zara hasonló ruhákra amit minden 18 körüli fiú hord

-igényes vagyok (eddig is az voltam mondjuk) de már parfümöm is van amit 10 ezer forintért vettem rossmanos kuponnal amúgy 13 lett volna

-minden pont kipipálva a listán


Ígyse jön össze semmi, a nőknek valami milliárdos modellek kellenek csak???

Kedves vagyok velük, beszélgetek.

Ma ami kiakasztott, hogy egy plázávan mondom belenézek pár lány szemébe és rámosolygok, mindegyik olyan gusztustalan flegma fejet vágott.. amit végképp nem tudok hova tenni amikor az egyik a szeme rebegtetése közben elkedett valami szőrcsomót ütögetni a táskáján. WTF??

Mindegyik el van telve magától én hagyom is az egészet, feladom, nem tudom mi az isten kell nektek, eléldegélek egyedül... bár sejtem

Ami végkép kikészített, hogy egy lány ismerősöm legalább a kedvességet viszonozta, de aztán kihátrált az egészből és egy 30 éves pacákkal jött össze aki már főnök.

És most nem nagyképűség de olyan pasikat látok olyan csajokkal... copf a pasinak, tetkók, hordó bél stb. és egy full jó csaj van mellette



2017. szept. 7. 19:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
"... már parfümöm is van amit 10 ezer forintért vettem rossmanos kuponnal amúgy 13 lett volna..." - kesz, kihaltam.😂
2017. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%

"minden tanácsot megfogadtam amit itt láttam"


figyelitek? Bevette ^^

2017. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
75%

Édesapád nem tanított meg hogy kell csajozni? :(


De most vicc vagy bántás nélkül. Az enyém sem ült le így konkrétan tanítani, tippeket mondani, csak egyszerűen láttam hogy apám milyen magabiztos, tökös, jó dumás, kezdeményező ember és én is olyan lettem mint amilyen ő. A nőkkel is. Az meg biztos, hogy nem az elsődleges dolog kedvesnek lenni, annál sokkal fontosabbak is vannak.

2017. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
6%
De nem vagy "természetesen tökéletes" mivel rá kellett készülnöd. Ezért örökké vesztes maradsz a témában. Csak a "természetes tökéletesség" elfogadható!
2017. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
56%

"Édesapád nem tanított meg hogy kell csajozni?"


Az én apám egy alkoholista barom aki csak a kannásbor kupakját csavarja el.

2017. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
20%
Mutass egy képet magadról!! :D
2017. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
69%
A fejedben viszont baj van. Csak mondom.
2017. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
61%
Oh my god.
2017. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
58%

Arra nem gondoltál még, hogy normális nőt nem a plázákban kell keresni, mert otthon főzi az ebédet 8 óra munka után? :)

Persze, ezeknek a """nőknek""" a milliárdos modellek kellenek. Nem ilyen nőt kell keresni ennyire egyszerű. Ez most egy olyan dolog, hogyha igazán szép és különleges virágot akarok szedni, akkor nem megyek ki arra a rétre, ahol csak ezer darab pitypang van. Érted mit mondok?

Meg a másik... Csak a külsődet fejlesztetted, de ezek alapján valami egyéb gond is lehet veled, ami mondjuk belső dolog.

2017. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
37%

# 9


Tehát aki elmegy egy bevásárlóközpontba, az már nem lehet normális nő?

2017. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!