Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők akiknél hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akiknél hatalmas az elvárás biztos, hogy megkapják a nagy pofont az élettől?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 23:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem szeritnem elég nagy elvárásaim voltak,de meg kaptam a kívánságaimnak megfelelő partnert,és megtettem mindent hogy az ő elvárásainak is teljes mértékben megfeleljek. Inkább csak jött magától,mivel hasonló dolgokat vártunk el a másiktól. Szóval,nem,nem estem pofára, 4 éve boldogok vagyunk.
2017. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Mi van, kjdobott valaki es rosszindulatu vagy? Nem tudom, milyen pofonra gondolsz, az osszefuggest meg kevesbbe.
2017. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy. De neked miért nem mindegy?
2017. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ugyanis vannak olyan pasik, akik megfelelnek az elvárásaiknak :)
2017. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Azok a nők, akiknek van rá okuk, hogy hatalmas elvárásaik legyenek, azok általában megkapják az elvárásaiknak megfelelő FÉRFIT, és megbecsülik egymást ;) ;) ;)


Amúgy meg mi van, kinéztél egy bombázó topmodellt, és ő inkább a gazdag srácot választotta?


Nézd meg Vajna Timit. Jól kifogta az aranyhalat, azóta is úszkál a milliókban ;)


Úgyhogy, ne legyél irigy. Fejleszd magadat.

2017. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki megkapja a nagy pofonjait elvárásoktól függetlenül.
2017. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Rengeteg ferfi van, aki megfelel az elvarasoknak, ha te nem vagy ilyen, az csak neked szivas.
2017. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem, mert ők biztosan olyan partnert találnak, aki a "legjobb". Valakinek ez fontosabb, mint hogy sok partnere legyen. De nem hiszem amúgy, hogy bárkinek akkora hatalmas elvárásai lennének. Csupán te abszolút nem felelsz meg ezeknek.

De egyébként akinek ésszerű, de komolyabb elvárásai vannak, az általában hosszú és boldog párkapcsolatot talál. Szerintem nem szabad beérni azzal, aki éppen megtalál, mert nem fogsz tudni mellette hosszú távon megmaradni.

2017. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen.......
2017. szept. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
Egy pofont minden nő megérdemel, ha nagyok az elvárásai ha nem.
2017. szept. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!