Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is szoktatok ilyen kiábránd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktatok ilyen kiábrándult emberekkel találkozni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor megkérdezel valakit, hogy "van-e most barátod/barátnőd?", és az egy dolog, hogy azt válaszolják, hogy "nincs", de mintha muszáj lenne, sietve hozzáteszik, hogy "nem is kell" vagy "kell a francnak/fenének", stb... Sok ilyennel találkozom, ami azt mutatja, hogy sok szingli ember van az országban, de az is látható, hogy ebben a helyzetben mintha abszolút jól is éreznék magukat. Volt több olyan illető is, aki rendkívül szúrós nézéssel adta a tudtomra, hogy nincs ínyére a párkapcsolati témát firtató kérdésem.


Ti is észrevettetek hasonlót? Tényleg ennyi kiábrándult ember élne köztünk, vagy csak sokaknál nem a párkapcsolat szerepel a prioritási lista legelején? Mit gondoltok?



2017. szept. 12. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Ti is szoktatok ilyen kiábrándult emberekkel találkozni?

Arra gondolok, mikor megkérdezel valakit, hogy "van-e most barátod/barátnőd?", és az egy dolog, hogy azt válaszolják, hogy "nincs", de mintha muszáj lenne, sietve hozzáteszik, hogy "nem is kell" vagy "kell a francnak/fenének", stb... ,,


Ezt már én is megtapasztaltam, a többit nem.

2017. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem régen nagyon elől állt, család is volt a célom


2 exem annyira kiábrándított, hogy most úgy vagyok vele nem keresek komolyat, majd alakul ha alakul, de nem fogok magamtól megint beleszaladni olyanba amibe nem kéne...

tudom nem minden lány olyan, mint az exek, főleg a második baromira tapasztalatlan és alkalmatlan volt egy kapcsolatra, főleg mert önző volt...remélem ritka az ilyen lány


én ritka kincset kerestem, egyenlőre felhagytam a kereséssel, de ha belebotlok véletlen, akkor talán nem szalasztom el az alkalmat :)


majdnem 3 évem ment el arra, hogy igyekeztem és szó szerint nem tudták értékelni amit tettem (az egyik így ki is mondta), a sok lelki visszahúzás és csalódás eléggé visszavetett

inkább haladok azzal ahol sikeres voltam és vagyok, továbbá a jövőm szempontjából is nagyon fontos


én azokat nem értem meg akik pár csalódás után jönnek a "minden nő ku**a" meg "minden pasi szemét" mentalitással, bennem is mély nyomot hagytak, tudom milyet nem akarok és megpróbálok figyelni, de fontosnak tartom, hogy ne vetítsem ki másokra ezt és ne az exek hibái miatt büntessem a következő jelöltet

akár pozitív akár negatív dolgot élünk meg, mindkettő formál rajtunk valamit, de szerintem fontos, hogy tudjunk szeretni ha eljön az idő, csak jobban válasszuk meg kit szeretünk :)


24F

2017. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért válaszolnak ilyen vehemensen, mert nagyon is szeretnének kapcsolatot és érzékeny pontra tapintottál. Aki rendben van magával és a szingliségével, azt nem bántod meg a kérdéseddel.

Egyébként szerintem ezt nem nagyon illik megkérdezni az emberektől, sokaknak túl intim vagy tolakodó ez a kérdés.

2017. szept. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez általában egyszerű önigazolás. Érted, ha egy ilyen helyzetbe kénszerülök, sokkal kényelmesebb azt mondani, hogy eleve így terveztem és jó nekem így.


Meg persze ott van a társadalmi elvárás is. Sok szingli emberen nagyon nagy a nyomás a szülők oldaláról (mikor jön már az unoka?), a barátok oldaláról (mindenkit eljegyeztek, csak engem nem!), meg mindenhonnan. A szingliség bizonyos kor után egy komoly stigmával jár, és ezellen védekeznek sokan úgy, amit leírtál.

2017. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
#4: Így van. Az ilyen kérdések nálam még nem számítanak tolakodónak, bár valahol azon a szinten vannak, mint iskolás koromban a "na és hogy tetszik az iskola?":). De normálisan szoktam rá válaszolni. Azt viszont már nem szeretem, amikor elkezdik, hogy "miért nincs, már neked is össze kellene jönnöd valakivel, annyi kedves, aranyos nő van, keríts magadnak egyet". Most kezdjem el nekik ecsetelni, hogy ez bizonyára így van, csak nekik nem én kellek? Inkább témát szoktam váltani, aztán ha nem kapcsol az illető, akkor megmondom neki, hogy ne haragudj, de ehhez semmi közöd. Persze vannak, akik itt nem állnak meg és az első szingli nőnemű ismerősükkel össze akarnak hozni. Na ilyenkor szoktam elküldeni őket. Soha senkinek nem panaszkodtam azért mert egyedül vagyok, így nem tudom miből gondolják, hogy mindenképpen kell valaki mellém.
2017. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert amúgy meg minek ilyen témákat pedzegetni? Szerintem mindenkinek meg van a maga is oka, amiért pont nincsen kapcsolatban. Egy idegennek, vagy egy távoli ismerősnek semmi köze amúgy se ehhez, egy barát/családtag meg úgy is tisztában van vele.
2017. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint az tesz hozzá ilyeneket, aki amúgy nem túl boldog egyedül. Inkább magával akarja elhitetni, hogy jó neki így, nem mással.
2017. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szoktam ilyenekkel találkozni, de pont emiatt nem kezdeményezek ilyen jellegű beszélgetést
2017. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem szoktam kerdezgetni senkit, van-e baratja / baratnoje, mivel pont leszarom. Hacsak nem randizni akarok az illetovel, mit szamit? Nyilvan ha van neki, az elobb-utobb ugyis kiderul a beszelgetesekbol, de tok feleslegesnek es ures kerdesnek erzem erre rakerdezni. Semmi informacioerteke es ertelmes beszelgetest sem lehet kezdemenyezni ebbol a kerdesbol.
2017. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ember nagy mestere annak, hogy erényt kovácsoljon a hiányérzetéből. Önmagának is bemagyarázza, hogy kell a fenének, neki ugyan nem!
2017. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!