Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nemrég volt egy srác akinek...

Nemrég volt egy srác akinek bejöttem, találkozni is akart velem de aztán nem mert elhívni randira. Később ezért elhívtam én de abból sem lett semmi. Mi lehet emögött? Kiábrándult volna a rámenősségtől?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 11:54
 1/4 anonim válasza:
Miből gondolod hogy bejöttél neki? Hogy akart találkozni ha nem hív randira Lehet félreértetted a srácot vagy csak szórakozott
2013. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát mondta, meg kérdezte hogy találkoznék-e vele valamikor, mondtam hogy igen találkozhatunk. De végül annak megbeszélése hogy mikor és hol, már elmaradt. Vártam volna hogy akkor pontosítson, ami nem történt meg, fogalmam sincs miért, lehet hogy hezitáltam valamin az időpontokkal kapcsolatban, és ezt nemnek vette. Ezért próbáltam bátorítani, ismerkedni vele, és rákérdeztem én hogy akkor találkozunk-e valamikor hetekkel később. Mondta hogy persze, jó ötlet. Megbeszéltük a napot is, és meghagytam neki hogy írjon emailt vagy hívjon. De nem jelentkezett. Gondolom azért, mert gáznak vette hogy én hívtam el.
2013. jún. 6. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt azért ugye tudod, hogy pusztán egy találkozó megbeszélése még nem feltétlenül randevú?


Egyébként sok szerencsét, nem rosszindulatból írtam.

2013. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem te rontottad el, ha akart volna valamit nem így viselkedik. Szerintem csak szórakozott veled vagy annyira nem jöttél be neki hogy találkozzon is veled Ne keresd, ha akar valamit majd lép
2013. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!