Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több száz nőből 1-2 vissza ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több száz nőből 1-2 vissza ír netes társkeresőn, de azok se irnak miután megtudják hogy nincsenek haverjaim,?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván oka van hogy nincsenek haverjaid, ez riasztja vissza őket valószínűleg. Egyébként ez kérdés vagy kijelentés?
2017. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kijelentés,de mi ebben a riasztó?
2017. szept. 12. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ijeszto, de eleg fura. Volt ket haver nelkuli baratom, a jelenlegi meg kb barhol barkivel kepes haversagokat kialakitani. Nos, o joval lazabb ugy altalanossagban, mint az exek es sokkal tartalmasabb a kapcsolatunk, jo, hogy nem csak es kizarolag kettesben tudunk logni, hanem tarsasaggal is ki tudunk kapcsolodni kozosen.
2017. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nyilván nem vagy túl szociálsi lény, és nehéz ezzel az életformával azonosulni.
2017. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Több riasztó dolog lehet ebben. Egyrészt feltételezheti azt, hogy mivel ő lesz az egyetlen társaságod, ezért nagy az esély, hogy rátelepszel, kisajátítod, amire épeszű ember nem vágyik. Nem mondom azt, hogy ez törvényszerű, de erre több példát láttam, mint ellenpéldát, magam is ráfáztam ezzel régen. Másrészt ez azt is sejteti, hogy a szociális skilljeid nem valami fejlettek vagy épp nincs igényed társaságra - egyik se a legvonzóbb opció.
2017. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De miért írod meg nekik, hogy nincsenek haverjaid?

Eddig én egy rakás lánnyal leveleztem már neten, de még sosem került szóba, hogy mennyi haverom van. Egyébként meg ez a "haver"egy hülye szó, olyan felszínesen hangzik, inkább barátoknak hívom azokat, akikkel jóban vagyok.

2017. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy derül ki egyáltalán, hogy vannak-e haverjaid.

Az egyetlen szituáció, amit el tudok képzelni, hogy megkérdezi, mi a hobbid, szoktál-e eljárni valahová, amire te azt mondod, hogy "Nem nagyon járok sehová, mert nincsenek haverjaim, inkább otthon gépezek / olvasok / zenét hallgatok."

Ebben az esetben nem a haverok hiánya a hiba, hanem, hogy egy otthonülő vagy, ami nem tűnik túl érdekesnek.

2017. szept. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!