Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy ismerősötöket, haverotokat megtaláltátok társkeresőn?

Figyelt kérdés

Nézelődtetek pl. a Randivonalon, a Badoo-n, a Tinderen, és egyszer csak ott volt a Zsuzsi/Gabi/Peti/Béci stb...


Mit szóltatok hozzá? Ha beszélő viszonyban is vagytok az illetővel, mondtátok neki, hogy megtaláltátok? Kicikiztétek érte vagy inkább elismeréseteknek adtatok hangot, hogy milyen talpraesett, amiért így próbálkozik?



2017. szept. 1. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Volt már. Egykori iskolatárs. Mivel nem óvodások vagyunk, nem cikiztük egymást. Talán inkább sajnáltuk a másikat, hogy ilyen helyzetbe került.
2017. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyik legjobb cimborámat találtam meg: körülnéztem, hogy mások hogyan és milyen szöveggel töltik ki az adatlapjukat, erre ott volt a fiatalember. Legközelebb mentünk sörözni a haveri társasággal, kimentünk ketten cigizni és mondtam, hogy láttam, mert én is regisztráltam.

Mondta, hogy ő sem régen regisztrált, tulajdonképpen regisztráció nélkül nézegette és egyetlen csajszi miatt. Akit egyébként úgy 3 hónappal később mint a barátnője mutatott be. :)

2017. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Minek ezt egyáltalán emlegetni? Főleg cikizni? Esküszöm nem értem, ebben mi említeni való van, ami miatt mondanom kéne neki, hogy megtaláltam.
2017. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az exem, egy szexpartnerkeresőn, meztelenül.
2017. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Van olyan exosztálytársnőm akire rögtön ráírnék, mert legalább tudom mivel indítsak
2017. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már olyan ismerősömet, aki férjnél van. Inkább nem hoztam fel a dolgot...
2017. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen mint amire gondolsz nem volt. De volt úgy, hogy a barátom legjobb barátja. :D Írta is neki, hogy a barátnődet láttam Tinderen. :D De előtte puhatolózott, hogy van velem, minden oké-e a kapcsolatunkban. Vicces volt. De nem csaltam meg, tudta hogy felmegyek Tinderre, mert előtte nem volt androidos telefonom, sem ios, csak Windows, és sosem próbálhattam ki a legendás Tindert. :D
2017. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pár ismerőst megtaláltam Tinderen, de egyik sem volt botrányos: ego nem nős, férjezett, párkapcsolatban élő ember volt.
2017. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel már nem vagyunk gyerekek, nem cikiztük ki egymást, de kicsit cseteltünk utána Tinderen kívül kivel mi van.
2017. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egykori osztálytársnőmet megtaláltam. Tíz évvel fiatalabbnak adta ki magát. Semmilyen viszonyban nem voltam már vele...
2017. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!