Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkeresőn lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn lehet még normálisan ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos rákényszerülök arra, hogy interneten ismerkedjek. Komoly kapcsolatot szeretnék. Létezik még olyan társkereső oldal, ahol többnyire valós, normális felhasználók vannak?

2017. szept. 3. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Nőknek bármelyiken, férfiaknak... háááát...
2017. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Én itt ismerkedtem mindigis. Bármi egyéb oldalon azzal szembesültem, hogy minden lánynak van többezer ismerőse és csak egy lehetnék a sok közül.
2017. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz valós, normális alatt?

Mert szerintem mindenki valós és normális, csak mas célokkal...

Amúgy netes társkeresők a legnagyobb lehúzás.... mert olyan dolgokért kell fizetni, ami tök alap lenne, peldául megnézd a kepeket, vagy írni tudj a kiszemeltnek....

2017. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Neten nehezebb mint élőben
2017. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 TTP80 ***** válasza:
100%
Semelyiken... Férfiként legalább is.
2017. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

próbáltam vagy 4-et, de mind ugyanaz. Fizethetsz a semmiért, sok a régi, nem használt profil, akik meg aktívak, azokról mindig kiderül vmi stikli...vagy simán nem egymást keresitek. Élőben jobb valóban.


F

2017. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként teljesen értelmetlen időpazarlás, nem ajánlom.
2017. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy remek négy betűs társasjáték, amit ÉLETnek hívnak. Vedd a kezedbe a dobókockát és guríts:)
2017. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ilyen hozzáállásal teljesen mind1 hisz abban hiszel h mindenhol értelmetlen
2017. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig a Twoo vált be ahova valaki még nagyon régen meghívott, csak folyton jöttek az emailek és megírtam normálisan az adatlapomat gondoltam hátha lesz valami. Igazság szerint nem fűztem hozzá komoly reményeket én nekem az ismerkedés régen baráti körben ment, most hogy már nem járunk úgy össze meg nekem sokszor időm nincs rá, van amikor energiám nincs arra hogy kimozduljak így én picit próbálkoztam online hátha akad valami. Ott is jellemző az a dolog amit olvasni szoktam hogy a lányok nem írnak vissza akárkinek még a helyes jóképűek közt is válogatnak. Aztán ráírtam egy számomra szimpatikus csajra, ő volt az egy akinek írtam többinek nem, és másnap kaptam választ tőle, meg is lepődtem rajta. Ő mesélte hogy sokan írnak neki és ő a levelek között válogatja ki hogy kinek írjon vissza, mert a normális üzenetekre igyekszik ő is megfelelően válaszolni akár elutasítás szinten, akár ad esélyt a dolognak, és mondta ő is a beszélgetéseink során hogy kapott már ott hideget meleget sokszor egy elég undok hangnemben írt levelet is csak azért olvasott végig mert kíváncsi volt arra mi a fene baja van egyeseknek. Nem jöttem össze a csajjal, de bemutatott valakinek akivel összejöttem.
2017. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!