Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más lánynak is nehéz komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lánynak is nehéz komoly párkapcsolatot kialakítani férfiakkal?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy csomó pasi a 20-as éveiben szexet akar. Akiknek arra van szükségük meg is találnak. De akik komolyat akarnak abból nagyon kevés van és általábam ők mindig szerelmesek egy számukra elérhetetlen nőbe. Ti mennyire tapasztaljátok ezt? Hogy van ez?
2017. szept. 12. 17:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tapasztalom. Csak komoly kapcsolataim voltak mindig. Szerintem nagyon jóé kiszűrhető az, aki csak szexet akar. Sose volt ezzel gondom. Csak normális közegben kell mozogni.
2017. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok 24 évesen, komoly kapcsolatot szeretnék, de nincs kivel. Szóval mese habbal az egész...
2017. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha a no is csak dugit akar, benne vagyok. Ha tobbet, akkor ugye meg kell ismerni egymast stb. Tehat idot kell forditani egymasra. Ami nem gond, de jo az elejen leszogezni a dolgokat.


Em mostanaban tobb csak kexet akaro novel talalkozok, mint kapcsolatra vagyokkal.


Es tolem aztan lehet biszex is, de azt is mondja el, ne stresszelje magat, hogy jajmileszhamegtudja.

2017. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!