Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha lassan mindennapos lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lassan mindennapos lesz a plasztika, a férfiak igényei a sokszorosára nőnek majd?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy 10-20 éven belül már minden beavatkozás olyan rutin lesz, mint most a szilikon cici vagy a szájfeltöltés.

Sokan már most is olyan megjegyzésekkel árasztják el az oldalt, "de jó, hogy 2017 van, simán lehet csinálni extrém vékony nőből valódi bombanőt mell és fenék implantátummal"

Egyelőre csak a celebek és a gazdagok élnek a lehetőséggel, de idővel ez is változhat.


Mi lesz azokkal a nőkkel, akik anyagi vagy elvi okokból majd önmaguk szeretnének maradni?


2017. szept. 14. 17:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Azokat vàlasztom én
2017. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Mi lesz velük? Olyan pasit kapnak, mint én. Nekem ugyan is, a mű nők kilőve.
2017. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. A robotzsaru jellegu nok nem valami szexik.
2017. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
16%
Mi ezzel a gond? Ne lesz kötelez, nekem is volt pár műtétem, nem a férfiak miatta hanem mert nekem tetszik. Nem kell aggódni, nem lesz mindenkinek szilikon cicije. Egyébként nem egy és nem kettő férfivel voltam akinek nem tűnt fel hogy nem igazi. Inkább azért gyanús hogy csináltatott mert vékony vagyok és ritka az akinek ekkora van ilyen alkathoz, de fogásra nem tűnik fel. Mindenkinek a saját dolga szerintem és mindenki megtalálja a párját ha úgy van.
2017. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
39%

nem szeretem a szilikonmellet


F

2017. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
20%

"Mi lesz azokkal a nőkkel, akik anyagi vagy elvi okokból majd önmaguk szeretnének maradni?"


Mármint akik ezt mondják, de emellett festik a hajuk meg sminkelnek? :D

2017. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

4, Lehet, nem lesz kötelező, de közvetetten még azzá válhat pl.

Így is mérgezi a média a nők önértékelését ("Perfect Body" VS kampány, pl), el tudom képzelni, hogy a jövőben majd nem fognak melltartókat gyártani, mivel ugye szilikonra nem kell. És ha nem is mindenkinek, de a nők 75%-ának pl az lesz, nem fogja megérni ezzel kereskedni

2017. szept. 14. 17:42
 8/32 A kérdező kommentje:

A hajfestés és a smink miért lenne egyenértékű egy plasztikai beavatkozással, mondd már el?

Mellesleg sokan vannak, akik a hajukat se festik, és nem is sminkelnek, tegyük fel, hogy ők lesznek azok, ha így jobb a lelkednek.

2017. szept. 14. 17:44
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, te ezt már nem fogod megérni.
2017. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
20 év múlva pl még csak 40 körül leszek, tudtommal, még nem ilyen alacsony az átlagéletkor.
2017. szept. 14. 17:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!