Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jóképű fiú miért szemez 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképű fiú miért szemez 1 évig egy lánnyal, ha nem lép semmit?

Figyelt kérdés

Egy jóképű fiú szemezett velem 1 évig, a haverjai folyamatosan mosolyogtak rám, sokszor bámult engem a fiú, de nem lépett felém semmit. Azt tudni kell hogy egy nagyon helyes fiúról van szó, akiért sok csaj oda van, és minden buliba más csajjal kavar.


De ha csak szórakozott velem, akkor miért érte meg neki az hogy 1 éven keresztül folyamatosan bámult, meg utánam lesett?


Szerintetek hülyített, vagy nem mert lépni felém?



2017. szept. 14. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Vagy egyszerűen jobban elvolt azzal a többi 100 csajjal akit felvitt dugni magához. Neki nem kerül semmibe az, hogy mosolyog rád, te pedig eszed magad miatta.
2017. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha minden buliban más nője van, akkor valószínűleg nem az a beszari típus. Esélyes, hogy szívatott, de az is lehet, hogy tőled valamiért félt.
2017. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Egy év alatt, semmit nem lépett, akkor az egy szobor.
2017. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem mert lépni, mert "tétmeccs voltál" sokkal inkább szíven ütötte volna ha nemet mondasz neki mintha egy kis ribcsi tette volna valamelyik diszkóban.
2017. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Azt hogy csinálta, hogy egy évig folyamatosan nézett? Éjjel-nappal, télen-nyáron, hóban-fagyban, bárhová mentél, még a wc-n is? Elég extrém a srác. Inkább fel kellene jelenteni.


Legyünk reálisak. Szemeztetek párszor, amikor épp nem volt jobb dolga. Annyira nem kellettél neki, nem izgattad, úgyhogy ez ennyi.

2017. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
A munkahelyemen én is szemeztem egy lánnyal egy évig, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy tetszettem neki, mert tényleg folyton mosolygott rám és bámult, viszont nem egy nyelvet beszéltünk, szóval ez az oka, hogy nem kezdeményeztem.
2017. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A legrosszabb ***** válasza:

Ki kell javítsam Dzsegjuört:


"... te pedig eszed VESZTETTED miatta."

2017. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hülyített
2017. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A sok tapasztalt macho figyeled?! Elmondom neked a tutit figyelj! Tok mindegy, hogy hany csajjal kavart vagy esetleg egyejszakasai is voltak mert azok nem szamitanak. Persze en csak magambol indulok ki szoval nem biztos info de en ugy voltam, hogy ha valaki nagyon tetszett es odavoltam erte akkor sajnos nagyon ritkan mertem kezdemenyezni total befeszultem olyankor. Viszont van olyan lany akivel meg tokeletesen fesztelen voltam sot nem is erdekelt igazabol, hogy mit gondol rolam. Mert o konnyu preda volt az tok mas. Aztan mikor a harmadik csajt szedtek fel akibe bele voltam zugva, mivel en nem leptem akkor meguntam es lelekben jol tarkonvagtam magam parszor mekkora hulye voltam. Nagyon megbantam ezeket. Ez olyan hogy pl a baratnoiddel teljesen lazan el tudsz hulyulni arrol beszeltek, ki mekkorat kakilt vagy mittomen (bar lehet ezt csak a himnemuek csinaljak) de egy okos helyes vonzo sraccal mar lehet beszelgetni sem mernel. Van ilyen. Lehet o is igy volt.
2017. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, neked kellett volna lépned, hercegnőm.
2017. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!