Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri azért meghalnom, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri azért meghalnom, mert nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés
Olyan magányosnak érzem magam, és egyre inkább eljár felettem az idő. Már így is 25 éves vagyok, és még egy férfival se volt normális kapcsolatom. Anyám szerint hiába csinosítom magam, meg szépítem magam, ha nem néz rám a kutya sem.
2017. szept. 15. 14:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
7%
Ha ezen kivul nem is dolgozol, nem teremtesz erteket, igazabol sokat nem szamit, hogy eletben vagy-e vagy sem.
2017. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Sok vizet nem zavarsz, ha senki se néz rád. Szóval ugyanúgy halni sincs különösebb értelme, mint élni.
2017. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
10%

menj el önkénteskedni.


jaaa, hogy ahhoz fel kell emelni a tepszit...

2017. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
Meghalni mindig megéri.Na mondjuk nem ilyen piszlicsáré hülyeség miatt.
2017. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
40%

Sosem értettem azt, akinek öngyilkos hajlamai vannak.

Kelj fel, drogozd szét az agyad. Meghalsz? És? Keress fel bűnözőket pl helyi maffiózók, és lődd őket szitává. Max megölnek.

2017. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kapd össze magad!

Lehet, hogy pont az a gond, hogy ilyen negatív a kisugárzásod.

Munkahelyen, edzésen, tanfolyamon, buszon, boltban: szinte bárhol lehet ismerkedni, ha nyitott szemmel jársz.

De akkor se lesz katasztrófa, ha kipróbálod az online társkeresőt, csak lazán kell tudni kezelni, hogy a többség csak szexelni meg szórakozni akar.

Szerezz barátokat! Rengeteg kapcsolat kezdődik úgy ma is, hogy két szinglit bemutatnak egymásnak a kerítő hajlamú ismerősök. :)

Addig pedig vesd be az abszolút szuperfegyvert: mosolyogj!

2017. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
A te életed. Én nem dobnám el a helyedben. Keress vmit aki érdekel, ami boldoggá tesz. Anyukád egy bunkó. Ilyet a saját lányának mondani? Tudod mit? ez legyen a célod, bebizonyítani neki hogy tudsz jó nő lenni és találni normális férfit :) Ha gondolod írsz üzit, szintén 25 éves nő vagyok.
2017. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

Az élet egy jókis 50-80 éven át tartó kínzás, ahol minden rosszul sikerül, mindig ráfaragsz, sosem lesz szerencséd. Ha éppen mégis jól mennek a dolgok, tuti, hogy valami váratlan rossz fog történni.


Ha el is érsz valamit, mások kiröhögnek, mert "nekik még több sikerült". Sosem lehetsz első, sosem fognak kedvelni, mindenki utálni fog.


Én is rég hulla lennék, ha nem ígértem volna meg valakinek, hogy nem teszem. Persze ettől még minden ugyanolyan szar, mint volt.

2017. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%
Meg, b+, ha esetleg nem sajnáltatnád magad, lenne , aki szeretne, lenne kiről gindiskodni, el volnál foglalva
2017. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
10%

Sok értelme nincs az ún. "életnek". Élsz, mert muszáj. Alvás, munka, evés, kis kikapcs, evés, alvás, maszturbálás, időnként szex, evés, alvás. Hű, ez tényleg nagyon remek.


Mi a rák tartja életben az embereket, mi a fenétől tud boldog lenni bárki is? A gazdagnak születetteket leszámítva akik már 12 évesen milliomosok meg ilyesmi.


Mi a rák boldogság van egy ilyen világban amit élünk?

2017. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!