Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri azért meghalnom, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri azért meghalnom, mert nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés
Olyan magányosnak érzem magam, és egyre inkább eljár felettem az idő. Már így is 25 éves vagyok, és még egy férfival se volt normális kapcsolatom. Anyám szerint hiába csinosítom magam, meg szépítem magam, ha nem néz rám a kutya sem.
2017. szept. 15. 14:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
És semmi ismerősöm nincs, ezért máshol nem nagyon tudok írni. Nem vicces az élet szociális fóbiával, állandó hangulatzavarokkal, félelemmel mindennel szemben, úgy hogy mindenki utál, mindegy mit teszek, úgy, hogy sosem leszek már vidám, az életem elcsesztem véglegesen, szegény voltam, vagyok, leszek, egyre nagyobb kínzást jelent a "nyár" nevű szenvedés ahogy melegszik az idő, hiába járok sportolni senkit nem érdekel, és nem is haladok túl sokat vele, mindenki lenézett mindig is másodlagos állampolgárként kezeltek, még a pici élvezetktől is meg kellett válnom egy ideje, és egyre kevésbé tudok bármit is tenni ellene. Orvosra pénzem nincs, a TB orvos szart sem ért, fizikai betegségektől is félhetek, és nincs már semmi a jövőben amire várhatné, mint jó dolog. De a rossz az jönni fog magától.
2017. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
11%

"Manapság mindenki azt csinál, amit akar, olyan lett az élet, mint egy nagyon-nagyon kidolgozott játék, ahol csak a fantáza szab határt az ember életének. Szóval aki ezzel nem tud mit kezdeni, az az ember elég szánni való."


Ez van, akinek jó, de nem mindenkinek. Ne általánosíts.

2017. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

#19


Még egy levél sem érkezett tőled, várom az írásod.


Kínos, de csak azért, mert megígértem anyámnak, hogy élek és próbálkozom. Hát próbálkozom, de napról-napra szarabb, időnként 1-1 nap jó, de aztán megint nem. Járok futni a hét minden estéjén (ezt még élvezem), keresek valami olyan megélhetést amihez nem vagyok béna (ilyen nem sok van). Próbáltam beilleszkedni, de sehol nem kedveltek, pedig próbálkoztam viccesen, máshol komolyan, megint máshol korrekten, de semmi. Senki nem kedvelt meg.


És ez még mindig nem "buzdítás", ez csak pár száraz tény.

2017. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
93%
21. Ez színtiszta hazugság. Voltam rosszabb helyzetben. Tettem magamért, mivel másim nincs. Kivakartam magam a kakiból, mert AKARTAM. Te jól elvagy benne,.meg panaszkodsz. Ok. Kit érdekel?
2017. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
+ még annyi, hogy anyámat rosszul érintené a halálom, nem akarom, hogy neki rossz legyen. Bár nem tudom miért szeret, semmi jó nincs bennem. Állandóan háborúzik bennem a gonoszság és a "normális önmagam", de ez utóbbi nagyon el van már gyengülve, sosem fog kiteljesedni. És senki nem hallgat meg, minden a fejemben kering, sosem tudom meg ki vagyok én valójában. Csak az álarc, hogy ne lássák meg ki vagyok, az van felszínen.
2017. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

#24


Ha nem voltak fóbiáid, félelmeid és személyiségproblémád, akkor nem voltál rosszabb helyezteben, max ugyanolyanban.

2017. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Ja, aki segítőleg írt neked, az szar

Meg hülye? Így hogy segítsünk?

2017. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#24


De mi volt az a cél amiért akartad? Nálam ez hiányzik, mer reaálistán nézem. Kivakarom magam mi fog akkor történni, boldog leszek? Nyugodt életem lesz, kedvelni fognak mások? Lesz értelme a sok rohadt futásnak és vékony leszek? Érzem majd azt a motivációt amit régen, azt a boldogságot amit a középsuli alatt, és amire ha rágondolok most, nem sok híja van, hogy elsírjam magam? Sosem jön már vissza az az érzés. A rokonaim meg fognak halni, a fogam meg fog fájdulni és nem fogna tudni rajta segíteni, jövőképem nincs és nem tudom ki vagyok én (lelki értelemben véve).

2017. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#27


Nekem még mindig nem írt senki.

2017. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
49%os, figyelj. Nem érdekel hogy épp neked milyen rossz. Van két kezed gondolom, van interneted, hidd el lehetne rosszabb. Akkor se írj másnak aki a padlón van olyat h hadd legyen öngyilkos. Ha annyira rossz akkor tegyél azért h jobb legyen.
2017. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!