Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folyamatosan csak elutasítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan csak elutasítást kapok a lányoktól/nőktől, miért van ez?

Figyelt kérdés

Próbálkozom, beszélgetek, ismerkedek, barátkozom de folyamatosan csak elutasítás az eredményem. Semmi járás, semmi párkapcsolat kialakulás már évek óta. Ismeretségnél többre nem jutok. Teljesen össze vagyok zavarva ez miatt. Megtervezem a dolgokat, próbálok mindig előre tervezni de soha semmi nem alakul úgy a nőkkel ahogy a terveim szerint.

30f



2017. szept. 16. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
görcsölsz?
2017. szept. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy görcsölök-e? Nem tudom. Én úgy érzem, hogy nem.
2017. szept. 16. 11:16
 3/13 A kérdező kommentje:
Belülről úgy érzem, hogy nem. Kívülről meg sajnos, nem látom, hogy ez miként látszik rajtam.
2017. szept. 16. 11:17
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne tervezz soha! Pláne nem előre.

Hagyd, hogy maguktól alakuljanak a dolgok.

Csak szimplán beszélgess a nőkkel és ne görcsölj rá. Gondold azt, hogy csak barátkozol.

2017. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szergej55 ***** válasza:
Hogy viselkedsz? Domináns vagy, határozott, el tudod adni magad, vagy csak játszod a jóbarátot, a lovagot, aki végül szárazbarát sorsra jut?
2017. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ennek rengeteg oka lehet pl. rossz öltözködés, rossz testbeszéd, önbizalomhiány.
2017. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Határozott vagyok és van önbizalmam. Mondjuk nem vagyok az a nagyon nyomulós, állandóan udvarolgatós típus, de mindig próbálok kellő mértékű odafigyelést nyújtani a felé a nő felé aki tetszik. Igyekszem egyensúlyt tartani és pont annyi odafigyelést és udvarlást adni amennyit kell az igényeknek, és igyekszem megelőzni azt, hogy túlzottan nyomuljak, csapjam a szelet és túlzásba vigyem és fojtogató, frusztráló, kellemetlen legyen az odafigyelés, udvarlás.
2017. szept. 16. 16:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. a lényeg a hit ebben. ha te hiszel benne, hogy felszabadultan jól érzed magad társaságban, akkor mások is ezt látják. Ugyanígy görcsösségnél, de akkor nem ez az oka. Tehát amit gondolsz magadról, amiben hiszel magaddal kapcsolatban, az "sugárzik" ki tudatalatti testbeszéddel mások felé, ahol szintén a tudatalatti egyszerűsíti másokban a beérkező jeleket, és ha felszabadultságot látnak, az bizony szimpátiaébresztő
2017. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudok rájönni, hogy miért kaptam csak elutasítást ezidáig.
2017. szept. 16. 16:44
 10/13 A kérdező kommentje:
Hiszek önmagamban, és kiállok a hitem mellette, megvédem önmagam és azokat az értékeket amit képviselek és amiben hiszek.
2017. szept. 16. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!