Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak feleséget mielőtt kopasz leszek?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, aztán elkezdett hullani a hajam.


Hajmosás közben is ömlik le a haj, de ha megszáritom és beletúrok akkor is potyognak lefelé mindenhonnan a hajszálak.


És ez elég para, mert alapból nagyon gyerekesen nézek ki, ugyhogy nem vagyok az a férfias kinézetű, aki férfi méretű és kopaszon+szakáll jól néz ki...


Szakállam mondjuk lehetne, de mivel 18-nak sem nézek ki, igy az is hülyén mutatna.


Most is elég nehéz a csajozás a kinézetem miatt, nem még hogy kopaszon...


2017. szept. 16. 21:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak 16 éves kora óta hullik a haja. 17 éves korára elvesztette felül teljesen a haját.

És lám, 23 éves korára lesz felesége, személyemben.

A maradékot én nyírom neki, imádom hogy kopasz.

2017. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
kamu
2017. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

"És te, hogy nézel ki?

Karcsú vagy, szép arccal vagy egy lerongyolódott trampli?

Csak azért kérdezem mert tudni akarom, hogy a párodnak milyen minőségű nőt sikerült szereznie, mert nem mindegy.

Előre is köszönöm a válaszodat"


Vajon miért nincs bnőd, és soha nem is lesz? :D

2017. szept. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

De miért kezd el így hirtelen hullani a haja valakinek? Szerintem ez nem normális dolog.

Nekem is egyik évben még dús, sűrű hajam volt, a másik évben meg teljesen megritkult elöl. Leginkább szőrre hasonlít, nem hajra. Hátul és oldalt pedig maradt sűrű és hosszú.

2017. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
3# Komolyan ezt írta? :D omg
2017. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, hogy minden második kérdésnél beböfögi valaki, hogy Kamu.
2017. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

4-es, néha ok nélkül.

Endokrinológiai, dermatológiai, genetikai oka van legtöbbször.

Páromnak nem tudták megmondani. Németországig vitték a szüleik, magánklinikán vizsgálták, és nem tudták megmondani.

De szerintem szexibb kopaszon, nekem már gyerekként is jobb tetszett a nagyon rövid haj, vagy inkább a kopasz.

2017. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Huha, a 3-as hsz-ben idezett privid alapjan biztosithatlak rola, hogy nem a kinezeted fog megakadalyozni a csajozasban. Nyugodj meg a hajad miatt.
2017. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

"milyen minőségű nőt "


Remelem semmilyent.

Atya eg!

2017. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%

Két dolgot tudnék javasolni, az egyik a Nizoral sampon, a másik a minoxidil.


Ha pedig 18-nak sem nézel ki, akkor a szakállad mindenképp növeszd meg, hogy idősebbnek tűnj!


Mást nem tudok mondani. Én is a kopaszodástól félek a seborrheám miatt. :/

2017. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!