Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan találjak feleséget, ha...

Hogyan találjak feleséget, ha szegény vagyok?

Figyelt kérdés
Kérdés,érdekes lehet,de nem értelmetlen. A mai nők java részt szeretik az anyagiakat,és lenézik,ha az ember szegény.
2014. febr. 22. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A hozzád hasonló ostoba és szűklátókörű manusokat pedig még inkább. Nem minden a pénz. Felfogtad? Hiába vagy milliárdos, ha egy mocsok szar alak vagy. Én már sem látok a városban, csak pénzes alakokat, egyedül. Miért? Mert az összes nő elhagyta őket. Nem bírták a személyiségüket. Pénzzel akarta megvenni a szeretetüket - ami nem megy.


Ha pedig akarsz pénzt, dolgozz. De inkább egy csóró és jólelkü faszit választanék, mint egy gazdag pötsfejet.

2014. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a pénz valóban nagyon fontos így bizonyos szintű nőket nem kapsz meg ha nincs elég pénzed úgyhogy olyan csajt keress aki lentebb adja a szintet
2014. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni.
2014. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudod,én nagyon jószívű,és jólelkű srác vagyok. Mindig ilyen is voltam. De erre mindig ráfáztam. A baj az hogy most van véget érőben a kapcsolatom,pedig semmi rosszat nem tettem,mint hűtlenség,nő verés,bunkózás,stb.... mégis egyszerűen a hölgy úgy döntött,egy másikkal is kapcsolatra lép mellettem.... Mivel tudta,hogy én milyen vagyok,titokban tartotta. Nem azért,mert bántottam volna ha megtudom,hanem mert tudta,hogy akkor elszakadok tőle. Olyan ember,mint én viszont kevés akad.Aki ennyire elhalmozza a szeretettel,és odafigyeléssel. Viszont mivel egyszerű körülményeim vannak (de tiszta),igy nem fogok könnyen találni mást. ezért a kérdés.
2014. febr. 22. 15:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagy hibát követtél el. A nőkkel nem szabad törődni, kedvesnek lenni. Alázni kell őket, meg bunkóskodni, akkor veled maradnak.
2014. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A másik baj,hogy 31 évesen,olyan fiatalnak nézek ki,hogy az itteni 16-20 éves lánykák viszont gyakran jelzik nekem,hogy szeretnének járni velem,de hát mégsem akarok ilyenbe belemenni. :) A külsőmben max a fiatalosságommal lehet gond. Amúgy sportolok,és kicsi izmos alkat vagyok.
2014. febr. 22. 15:10
 7/11 A kérdező kommentje:
na még ezt sem hallottam.
2014. febr. 22. 15:11
 8/11 anonim válasza:
12%
Sajnos a nők a pènzre mennek... úgy értem ha normálisan is nézel ki akkor is a gazdag atlagos vagy atlag alatti sraccal jonnek majd ossze ugyis hogy legyen pénz plazazni, vasarolgatni, szoliberletre meg bmw a picsh@juk alá.. mikor szegenyebb voltam en is akkor en is mindig ilyen nőket akartam, akik ezekkel a gazdag f@hszikkl logtak. De mara mar nekem is eleg sok penzem lett, dolgozok sokat stb. Mar inkabb ilyen nők nem is kellenek inkabb maradok annal az 5-10%-nal akik a nincsenek elkorcsosulva, a földön jarnak. Felejtsd el te is a golddigg3r sz@jhakat. Van meg par normalis nő, aki nem csak a pènzt nézi( igaz nagyon keves).
2014. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szegény 16-20 éves lányok... Na, látod, én meg nem a szegénységedet nem bírom benned (és nem is a kedvességedet), hanem hogy adott esetben elhajtanál, mert még csak 20 éves vagyok. Mintha én tehetnék róla, hogy nem születtem meg korábban. Mintha ettől függene bármi.
2014. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen értem,mire gondolsz. de most én vagyok 32. most még fiatalos,sportos vagyok. még a 20 éves nem is annyira vészes,de azért már elég veszélyes lehet egy ilyen kapcsolat hosszú távon. egy 16 éves viszont a lányom lehetne. van bennem betyár becsület is. egy 16 éves lányban még a gyereket látom,és még a 20 évesben is sokszor. kevés olyan 20 as van,aki igazán felnőtt már. komoly férfi vagyok már,aki szereti a humort,a vicces dolgokat,és a bulizást is alkalmanként. nem biztos hogy jól járnék egy 20 éves lánnyal tényleg hosszútávon. előbb utóbb kijönne a kor külömbség.
2014. febr. 23. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!