Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak feleséget mielőtt kopasz leszek?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, aztán elkezdett hullani a hajam.


Hajmosás közben is ömlik le a haj, de ha megszáritom és beletúrok akkor is potyognak lefelé mindenhonnan a hajszálak.


És ez elég para, mert alapból nagyon gyerekesen nézek ki, ugyhogy nem vagyok az a férfias kinézetű, aki férfi méretű és kopaszon+szakáll jól néz ki...


Szakállam mondjuk lehetne, de mivel 18-nak sem nézek ki, igy az is hülyén mutatna.


Most is elég nehéz a csajozás a kinézetem miatt, nem még hogy kopaszon...


2017. szept. 16. 21:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj el bőrdokihoz. Ilyen mértékű hajhullás betegség miatt is lehet! Pl rossz fog, daganat, stb
2017. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

van egy gyökértömésem de már 2 éves...


szerintem az is benne lehet a dologban, hogy fél éve egy vegyi gyár mellett dolgozom, és az irodaépület falaiba már beültek a mérgező anyagok az évtizedek alatt.

2017. szept. 23. 11:31
 23/25 anonim ***** válasza:
Tegyük fel találsz feleséget még a teljes kopaszodás előtt. És mire megkopaszodsz elhagy (mert mondjuk nem működik az egész köztetek). Na és akkor mit fogsz csinálni talán kardodba dőlsz? Fogadd el a kopaszodást, nyírasd le pár miliméteresre. Ha pedig gyerekes arcod van akkor növeszz borostát.
2017. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

a szakállnövesztéssel a legjobb, hogy akkor tiszta nyálka és viszketés az egész fejem és a hajam is


arcszőrzet állagában mondjuk szerencsés vagyok, mert sötét és erős.


Csak nem értem, hogy akkor hajból miért nem tellett csak vékonyszálú ritkásra.

2017. okt. 22. 20:51
 25/25 anonim ***** válasza:

Pl. társkereső segítségével.

Külsődet tedd rendbe ( enyhe borosta, és másfélcentisre nyírd le a hajad ahogy előttem is írták, pár kilót szedj fel).

Keress profi fotóst aki csinál rólad jó képeket. Modjuk csináltass 3 képet de legyel rajtunk nagyon jól felöltözve. A műtermi kepeket kerüld, inkább a szabadban legyen a fotózás.

Írtad hogy alacsony vagy. 3 centit simán csalhatsz az adatlapodon.

Most ez jutott eszembe, sok sikert!

2017. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!