Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet ebből még több van kiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még több van kiút a barátságból?

Figyelt kérdés

Internetről találkoztam egy lánnyal két hete nagyon jól elvoltunk nagyon sokat nevettünk nagyon szimpatikus nekem ez a lány ami igaz ő Jóval szebb mint én valóban Ő egy nagyon csinos lány, kiderült hogy még valami szépségversenynék helyezést ért el én meg sajnos eléggé csúnya vagyok barátaim is azt mondják hogy jól elbánt velem az isten, lehet túl nagyok az elvárásaim de nekem nagyon tetszik Olyan igazi bájos mosolya van, igazi különleges szépség.

Találkozó végén azt mondta hogy nagyon szimpatikus vagyok neki de sajnos csak a barátságot tud érezni irántam így megbeszéltük hogy barátok maradunk beszélgetések ugyanúgy folytatódott tovább Facebookon jövő héten megbeszéltük hogy találkozunk felmegyek hozzád főzni valami finomat. Én nem fogom feladni nekem ő nagyon tetszik azt tervezem hogy majd Azért ott mutatom hogy mennyire tetszik nekem majd simogatom esetleg Puszikat adok, ugye lehet ő a barátnőm Nagyon szeretném hogy ő legyen a barátnőm hány évet kell várni hogy barátságból szerelem legyen. Mit kell tennem hogy akarjon engem mint férfi?


2017. szept. 16. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
El fog küldeni a pi...ba, ha rá akarsz mászni. Fogadd el, hogy ez van, vagy inkább ne is zaklasd szegényt. Semmi értelme erőltetni, ha nem tud rád férfiként tekinteni.
2017. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt ajanlom, ne probalj meg ramaszni. Inkabb mondd le a randit. A vegen mwg azt hiszi, meg akarod eroszakolni. Paros labbal fog kidobni.
2017. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Dehogy mondom le.....max nem mászok rá...
2017. szept. 16. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Tehát szépségversenyen helyezést ért el...és akkor mi van? Talán értékesebb nálad ezért mert helyezést ért el vagy mi a túró... úgy veszem ki a szavaidból, hogy magad fölé helyezed a lányt.

Amúgy nem vagy reménytelen ha odáig eljutottál egy nővel, hogy randizz. Ő barátzónázott sajnos ez van. Menj a következőre;)

2017. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De én barátságból lesz a legnagyobb szerelem?
2017. szept. 16. 22:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Van minimális esélye, de érdemes tisztázni, hogy te többet fogsz akarni.
2017. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt buktad...
2017. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kétféle ember van ebből a barátság-szerelem szempontból nézve: az egyiknél a barátságból sosem lesz szerelem, ha megbarátkoztott veled, akkor annyi, buktad a szerelmet. A másikl pedig előbb barátkozni akar, s utánna lehet abból kapcsolat. Ez utóbbiból kevesebb van, sokkal kevesebb. Nos a két fajta, nem igazán tud összejönni egymással, épp az említett ok miatt.
2017. szept. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy? Elég éretlennek tűnsz.

Szerintem ne próbálj meg rámászni, inkább beszéljétek meg. Azért elég gáz az is, hogy ő meg már felhívogat magához, holott csak barát akar lenni. Sejtheti, hogy te nem annak veszed.

2017. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elmondta neked érthetően,hogy csak barátként tekint rád.Szerintem korrekt volt és őszinte.Na most,ha nem veszed az adást,úgyis el fog küldeni a pi...ba.Tök mindegy,mennyire szép,attól még ő is csak ember.
2017. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!