Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet normális konzervatív lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
A probléma egy pár éve még egyáltalán nem zavart de mostanában nagyon. A családom, a barátaim többsége mind konzervatívak, nem vagyunk se b*zi fanok, se migráns simogatók... Több barátnőm is volt már, legtöbbjüket nem is érdekelte a politika, tehát összességében elég sekélyesek voltak... De én már 26 leszek, szeretnék egy komoly lányt magam mellé. Tehát nem ilyen Kárpátia pólós tankerekre gondolok akik csak Trianonoznak egy jót, hanem valóban művelt nőkre akik tisztelik a tradíciókat. Tagja vagyok egy (konzervatív)rendnek, nemrég avattak és ott megismerkedtem egy lánnyal akinek az apja szintén tagja a rendnek. Szinte az első pillanattól kezdve passzoltunk, megvolt a vonzalom és szinte mindenről tudtunk beszélgetni. Elkezdtünk találkozgatni, erre most pénteken egy találkán bevallotta a lány hogy ő nem ért egyet az apjával, se a rendünkkel... de ezen nem akar az apjával összeveszni, apjának most nincsen párja ezért elkíséri hogy ne menjen egyedül. Be sem akar lépni az apja után a rendbe(várományos lenne, felmenő nélkül piszok nehéz bekerülni). Azóta nem beszéltünk. Intelligens, okos csajnak ismertem meg erre kiderül hogy ő is csak olyan agymosott mint a többi.

#társkeresés #konzervativizmus #alapvető különbségek
2017. szept. 16. 22:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Itt nem a hölgyekkel van a probléma...
2017. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

Miért azokat tartod agymosottnak akik nem követik az általad/általatok kiszabott normát?

Mint amikor egy elvakult keresztény kiabálja egy zsidóra vagy matematikusra, hogy agymosott eretnek...

Ha nem kamukérdés, szerintem te nem vagy százas és hagyd a nőinket békén, keresgélj a szektádban neked valót.

2017. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

Ezután a bevezető után hangosan felröhögtem az utolsó mondatodon. Köszönöm, szép estét okoztál.

Egyébként hogyne lehetne, csak add hozzá, hogyha szélsőséges a gondolkodásmódod (és elég nehéz ennek az ellenkezőjét állítani azok után, hogy ha valaki nem ért egyet a "rendetekkel", az kapásból agymosott a szemedben), akkor jóval kevesebb lány fog neked megfelelni, ezáltal nyilván tovább tart majd találni valakit. A párkeresés amúgy sem egyszerű és rövid folyamat, sok dolognak kell klappolnia alapesetben is, és nálad még csak ezután jön a radikális konzervativizmus.

Javaslom, hogy célzottan politikai és hasonló tematikájú rendezvényeken próbálj meg becsajozni, ott nyilván több hasonló gondolkodású hölggyel találkozol, mint a szürke hétköznapokban. Illetve, ha megvan a nagy ő, mindenképpen használjatok óvszert, ilyen fényesen ragyogó ékkövekből nem érdemlünk meg többet...

2017. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
56%

A rizsat nem olvastam el, a fo kerdesre pedig a valasz:


de, lehet. Illetve mindenkinek mas a normalis.

2017. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt nem szép dolog azt mondani valakire, hogy agymosott, amiért nem ért egyet a nézeteiddel, másrészt én elkerülném azokat az embereket, akik belépnek ilyen rendekbe. Bocs, de nálam ezek semmiben sem különböznek egy MLM-gyűléstől (ahol mindenkire azt mondják, hogy lúzer, akinek munkahelye van, és nem hálózatos értékesítésből akar megélni) vagy mondjuk a hitgyülisektől.


Na meg szerintem teljesen normális dolog, hogy aki nem meleg, és a barátai között sincs meleg, azt hidegen hagyja mások identitása. Nem szoktam pride-ra járni, nem írom ki mindenhova, hogy cukik a melegek, egyszerűen csak elfogadom, hogy egymást szeretik. Sokkal hasznosabb dolgokra is fordíthatom az időmet, mint hogy azzal foglalkozzak, hogy ki kivel van együtt. Az én életemet sehol sem befolyásolja, hogy valahol két férfi vagy nő együtt élnek, és szeretik egymást. A szír migráns más tészta, de velük is az őrült kultúrájuk miatt van baj - szintén szélsőségesek, akárcsak te. :) A kínaikkal például sima ügy az együttélés (ők is költöznek ide kínai tulajdonú üzemek, áruházak kapcsán.)


Üdv, egy komolytalan, agymosott lány. :"DDDD


További jó gyűlölködést, remélem, találsz magad mellé olyan nőt, akivel együtt küzdhettek vadidegen emberek ellen, akik nem ártottak nektek! :)


21/L

2017. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Amíg nem hoztad szóba a konzervatív rendet addig normálisnak gondoltalak,de ezek után már annyira nem. Itt esetleg te lehetsz agymosott ha a szabad gondolkodás helyett egy szekta hitvallását mormolod és emellé másokat tartasz rossznak,ha ők nem ezt teszik.
2017. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A rendünk nem szekta. Nincsenek szabályok hogy ki hogyan éli a magánéletét, amennyiben nem hoz szégyent ránk és saját magára. De én olyan nőt(nem 21 éves kis csitrit) szeretnék magam mellé aki nyilván hasonlóan gondolkodik mint én. Csak így működhet egy komoly kapcsolat
2017. szept. 16. 22:53
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem túl hiteles dolog konzervativizmusnak álcázni az idegengyűlöletet és a homofóbiát. Valamint nem érzem úgy, hogy akit nem érdekel a politika, az sekélyes lenne. Engem is leginkább konzervatívnak szoktak tartani, de nem politikai értelemben. Szerintem ha sokakat nem érdekel a mai magyar politika, az inkább a mai magyar politikusokat minősíti, mint az átlagembert. A homofóbia hidegen hagy, mert a szexuális orientációt magánügynek tartom, amihez másoknak nincs köze. Ami pedig az idegengyűlöletet illeti, nem jártam azokban az országokban, ahonnan a "migránsok" többsége jön, de magam is éltem és dolgoztam már külföldön, így mondhatom, hogy én is "migráns" voltam.
2017. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Ijesztően korlátoltnak, és mindemellett vérprimitívnek tűnsz a szó minden értelmében. Ha számodra ennyi idősen elfogadhatatlan az a szintű liberalizmus, hogy 'pont leszarom, ki mit csinál, és főleg mit gondol, amíg azzal másokat nem bánt', akkor te nem konzervatív vagy, hanem egyszerű, mint a faék. Az 5-ösnek teljesen igaza van. Kis nyitottság és elfogadás, és egyből működni fog minden. Már... amit ki lehet hozni még belőled.
2017. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

szívás, pedig jó helyen kerestél. Sajnos ez egy ilyen szűk réteg. ne add fel a keresést semmiképp sem, csak vedd figyelembe, hogy ez így nagyon sok idő, mert túl sok az elvárás!


Vagy adj le az igényekből! Ezek a lehetőségek vannak :)

2017. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!