Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kihaltak a normális értékrendű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihaltak a normális értékrendű konzervatív lányok?

Figyelt kérdés

nekem nincs káros szenvedélyem.nem járok bulikba.nincs okostelefonom és a divat sem érdekel.nem vagyok gazdag.nem vagyok csúnya,de van nálam szebb is.nincs sok barátom.kicsit félénk vagyok de kedves rendes srác.ezzel a mai kor átlagjától jócskán eltérek. csak egy normál lányra vágyom aki szeret és akit szerethetek.

viszont senkinek nem kellek.

se online se offline bármilyen egyéb módokon nem sikerült találnom senkit.

milyen beteg világban élünk?az egy dolog hogy nem tetszhet mindenkinek mindenki de hogy senkinek?

olyan válogatós mindenki,csak a 10/10 a jó.de aki nem pofára osztályoz az talál mást ami nem tetszik neki.én nem hinném hogy az olyan nagy baj(szerintük az...) hogy nem iszom,és nem veszek meg minden drága vackot csak mert az a divat most.

hol vannak a konzervatív lányok akik értékelik a belsőt is,és nem az anyagiak és egyéb felszínes dolgok érdeklik kizárólag?

milyen kapcsolat is lenne az amiben külsőségekért szeretnek?olyan nem is kell.

totál reménytelen?menjek a bennszülöttek közé vissza?:) oda meg már túl modern vagyok:(


2015. dec. 19. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
igen ki sajnos! azok már sajnos örök álmot alszanak :( sajnos itthon tombol a felszínesség a nők között aki kicsit is eltér az elvártól esélyt se kap már is kuka
2015. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom mióta próbálkozol, de hidd el léteznek még ilyen lányok csak még nem találtad meg őket. Ha normális értékrended van, rendes kedves intelligens és nem tirpák pávagyerek meg fogod találni a partnered. 21/L
2015. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én rájöttem hogy nekem egy mérnök csaj kell, mert közöttük még van normális. De olyat sem találok.
2015. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Én szoktam inni, ritkán bulizni is elmegyek, okostelefonom van, és nem tartom magam rosszul öltözöttnek, mégsem találom azt a lányt, akit szeretni tudnék. Mondjuk gazdag én sem vagyok. Egy normális értékrendű, konzervatív, családcentrikus lányt én is el tudnék képzelni, de nincs könnyű dolgunk. :)
2015. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%

Nézd, úgy vannak vele, hogy egy kapcsolatban szeretni fogják úgyis, de emellett vágynak az izgalomra, társaságra is.

Szóval, ha semmit nem tudsz nyújtani a szereteteden kívül akkor azzal semmire nem mész.


Igazából akkor jössz be nekik nagyon, ha volt már sok csajod amit nem titkolsz, van nagy baráti/haveri köröd akikkel elmászkálsz bulizni ide-oda, van legalább 1000 facebbok ismerősöd, irányító/kezdeményező típus vagy, van autód, modern cuccaid és persze követed a divatot.


Őszintén szólva, ez mindig így volt csak az adott kor lehetőségeihez kell igazítani.

2015. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen, kihaltak. Amelyik lányban egy csepp normalitás is van, az meg rég foglalt.
2015. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Nem tudom mióta próbálkozol"

6éve.nem tegnap kezdtem...


úgy látszik tényleg kihaltak akkor.vagy foglaltak ahogy a 6os válaszoló írja.ilyen lánnyal már találkoztam többször is


4es válaszoló:nem is az a baj.engem nem zavarna ha lenne egy párom aki néha elmegy bulizni meg van okostelefonja.de az ilyen lányok messziről elkerülnek,lenéznek.mást meg nem is találni.ettől érzi magát jobbnak?nehogy már.ha kiderül hogy nincs okostelefonom akkor úgy néznek rám mintha most szálltam volna le űrhajóval.

egyébként én is jól öltözködöm de a múltszázadi elegancia nem vethető a maival egy lapra.divatosnak meg végképp nem nevezhető.


5ös válaszoló

dehogy volt így.200éve még a szülők döntötték el kihez megy majd hozzá a gyerek.

izgalomra vágyik az egy dolog.de mi az izgalom? ez itt magyarország...szafarit akar vagy mi? ja hát egy oroszlán támadás a bakonyban nagyon izgi lehet:) csak ritka esemény:) egy buliban szerintem semmi izgalmas vagy szórakoztató nincs.aki unalmas az egyedül fel is fordulhat vagy mi?

az írásod középső része igaz és szomorú is egyben.ez a fajta felszínesség jellemző a mai lányokra.én undorodom tőle,engem nem a pénz meg a felszín érdekel szerelemmel kapcsolatban.

2015. dec. 19. 19:56
 8/21 anonim ***** válasza:

Én ebben a szituban vagyok ,csak én lány vagyok.

Hát a külsőségek számítanak.Rajtam is átnéznek a pasik.

Buliban én simán bepasizok,de a hétköznapokban ugye egészen másképpen öltözöm és létezem.Nem egyszerű. :)

Nekem volt több kapcsoltom,de a megcsalás mindig véget is vetett neki.

Régóta próbálkozol?hát valamit pedig rosszul csinálsz.

A nők szeretik a határozott pasikat,nem kell,hogy drága ruháid legyenek.A hajad,fogad,körmöd viszont legyen ápolt.Ez nem sok anyagi ráfordítás.

2015. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez alapján az jön le, hogy nincs valódi értékrended, csupán kinevezted a mostanit rossznak, és elkezdted az ellenkezőjét csinálni, és ettől várod a katarzist.
2015. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Őket sem az érdekli elsősorban. Azt mondtam, hogy akkor jössz be nekik, ha olyan vagy.

Mellesleg a 200 évvel ezelőtti rendszer sem volt jobb meg ugye akkor is voltak akik szabadon dönthettek.

2015. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!