Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hogy reagálnátok, ha az udvarlótok, párotok azt mondaná, hogy "nélküled úgy érzem, félember vagyok"?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy bimbózó, kezdeti stádiumban lévő kapcsolatban jönne ezzel a mondattal. Ez pozitívan vagy negatívan jönne le?

2017. szept. 17. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem egy kezdődő kapcsolatban ez eléggé intő jel. Az ember legyen egyedül is életképes, önálló, erős. Ha ennyire a másikra van utalva, abból nekem az jön le, hogy az ilyen ember tipikusan a "szerelembe szerelmes", meg túlságosan szeretetéhes, és kb. mindegy, ki van vele, csak legyen, aki kitámasztja őt, mert egyedül nem tud állni a lábán (átvitt értelemben).


Számomra egy érett párkapcsolat két egész ember kölcsönhatása, nem két félemberé.

2017. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mcgalagony17 ***** válasza:
96%

Én sok kapcsolatomban kaptam ilyen jelzéseket... És mindnek az lett a vége, hogy a pasi életképtelensége miatt fulladt kudarcba a dolog, legalábbis részben.


23/N

2017. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem aranyos :) Azt érezném, hogy fülig szerelmes belém és azért mondja. Jó érzés, ha tudod, szeretnek!
2017. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem negativan jon le, nagyon erosen.
2017. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Én egyedül is egész ember vagyok, és szintén egészet keresek.
2017. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy maga a kapcsolat milyen. Például párommal 1 hét ismerettség után jöttünk össze, 36 óra után mondta először, hogy szeret, 3 nap után mutatott be a szüleinek stb. Tehát ebben az esetben, mikor első látásra szerelem van és minden "tökéletes", mély érzelmek vannak, ott nagyon örülnék egy ilyennek. Viszont komolyan nem venném, csak ha évek múlva mondja. A kezdeti szakasz még úgymond fellángolás, igazából nem tudhatod, hogy lesznek-e pár hónap múlva komoly ellentétek stb. Évek kellenek, hogy tényleg biztosra tudd, hogy vele akarsz lenni, meg "ő a másik feled". Ha mondjuk még csak randizgatós szakaszban lennénk, nem lenne komoly a dolog és úgy mondaná, szerintem komolyan elgondolkoznék, hogy normális-e szegény. Az ilyenek szokták 1 hónap után megkérni a kezedet meg családot tervezni aztán kiakadni mikor nemet mondasz.
2017. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszabb ***** válasza:
94%
Negyven évnyi házasság után oké. Két hete tartó ismerkedés alatt nagyon nem oké.
2017. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Hogyan reagálnék? Azt hiszem én nem bonyolódnék komoly kapcsolatba az illetővel, mivel én egész embernek tartom magam és alapvetően a másik részéről is ezt igénylem.

Ő - mivel fél embernek gondolja magát - tőled fogja várni a nagy boldogságot, holott egy jó párkapcsolat csak plusz az ember életében, tehát hozzá tesz a már "meglévőhöz" de nem azzal válik teljessé.

2017. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rosszul,mert az ilyen pasi nyálas és szánalmas. Legalább valami eredetit mondana,amit tényleg ő érez, nem egy ilyen klisét,amit a ponyvaregényektől a facebookig mindenhol olvastam már ezerszer. Önálló gondolatai nincsenek?
2017. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!