Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön be a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön be a lányoknak a magas, és vékony testalkatú fiúk?

Figyelt kérdés

Én 190 centi magas, 70 kiló, és 20 éves vagyok. De nem volt még barátnőm. És a legtöbb lány rám se néz, tehát én úgy látom hogy inkább a nagyon izmos és a nem túl magas fiúk tetszenek a lányoknak.


Vannak ilyen lányok akiknek ez a testalkat tetszik? Vagy fogadjam el a sorsomat, hogy barátnő/feleség nélkül fogok élni magányosan?:(


2017. szept. 17. 19:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%
Mert sovány, és nem egy ilyen kell nekünk
2017. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
26%

Mert talán olyan vékony vagy, mint egy vonalkód és az csak a kisfiúkra jellemző, hogy ilyen vékonyak legyenek.

A túl soványság NEM férfias és nem szép.


Sportolsz egyáltalán, vagy csak rinyálsz? Szedj magadra izmot.

Ajánlom Arnold Schwarzenegger A testépítés nagy enciklopédiája című könyvet.

2017. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
15%

Nekem tetszenek az ilyen alkatú fiúk is. Illetve ezen a kategórián belül az anorexiás jellegűek nem tetszenek, akiknek a csontvázán van egy fél centi bőr.


Ha nagyon nem vagy magaddal megelégedve, akkor kezd egy kicsit tömegelni és gyúrni. Nem kell 2 ajtós szekrénnyé válnod, de ha 80 kilóig fel tudsz menni, már szerintem az is jó lehet. Még úgyis vékony maradsz, de nem leszel annyira gebe sem.

2017. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
23%

22 voltam, 191 és 65 kiló. Volt barátnőm.

Egyébként meg a rinyagépeknek üzenem innen, h enni kell adni a pasinak és egyből jönnek a kilók is ;)

De ehhez ugye egy Nő kell és nem egy követelőző akárki...


F

2017. szept. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
31%

Ja, ha nincs nő, akkor meg éhen hal a drágaság? :D

Tanuljon meg főzni, vagy menjen étterembe, ha kajálni akar.

2017. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Én gimiben helyesnek mondott, 2 méter magas és 75 kg voltam, egy pálcika ember. Mellé még hosszúkás (bieberes, de amúgy más közöm nincs hozzá) szőke hajam volt.


És eléggé bejöttem a csajoknak. Konkrétan végzős gimnazistaként tényleg szerintem fél tucat 1-2-3-os, lentebbi évfolyambeli lány belém volt zúgva a suliban. És úgy, hogy nem voltam nagy társasági ember (azért a sulit mondom, mert csak a suliból voltak barátaim, nem jártam máshová) és olyan nagydumás sem. Akkoriban két lánnyal voltam összesen (egyet a suliból aki két évvel lentebb járt, egyet a legjobb barátom (aki társasági ember volt) ismeretségi köréből).

Szóval nem azzal van gond, hogy magas és vékony vagy. Én is az voltam + még visszafogott is belsőre, mégis először 17 évesen láttam puncit. Erre mit mondasz?


24/f (azóta más frizurám lett és már inkább sportos-vállas alkatom van, most a 2 méterhez 85 kg vagyok)

2017. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%

Ember, 185 vagyok 82 kilósan. Sportos vagyok, de nem kigyúrt (mást sportolok).


70 kilósan úgy néznél ki mellettem, mint akit elfúj a tavaszi szél. Na ezért nem jön be az ilyen a csajoknak

2017. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
53%

"Egyébként meg a rinyagépeknek üzenem innen, h enni kell adni a pasinak és egyből jönnek a kilók is ;) "


Jah, van egy ilyen haverom, 188centi, 65 kiló, de akkora hasa van, mintha 7 hónapos terhes lenne, mellette pedig pálcika lábak, pálcika karok, akkora vállak, amik egy 165 centis nőn sem mutatnának rosszul...

2017. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
29%
Szó szerint elfújja őket a szél, én komolytalannak is tartom, mert hogy tudna megvédeni? Az meg egyenesen botrányos ha rossz még a tartása is, meg idétlenül lépked.
2017. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
23%

62 kilóról kezdtem 187 centi mellé, most 90 körül vagyok és még most is inkább vékonynak érzem magam, bár azért teljesen máshogy nézek ki.

Tényleg sokkal esztétikusabb egy normál testsúly, ha már magas vagy az is egy előny, már csak normális testalkat kell mellé és vonzó(bb) leszel. :)

Szóval indulás edzeni/súlyzózni a rinyálás még senkin nem segített.

2017. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!