Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akarhat tőlem ez a nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a nő, kell tartanom tőle?

Figyelt kérdés

Már többször is utalt rá, hogy nem engem keres, személyesen még nem találkoztunk, neten leveleztünk, több alkalommal is elköszönt, utalva arra, hogy nem akar tőlem semmit.Erre pár hónap kihagyás után megint elkezdett nekem irogatni levélben, ezt úgy kell elképzelni, hogy több levelet is irt, úgy hogy arra nem reagáltam semmit, továbbá nem én kerestem a társaságát.

A levelekben arról ir, hogy itt és itt ebben az időpontban akar velem találkozni.Nem irja meg, hogy miért. Huszonéves, felnőtt nőről beszélünk. Mit gondoljak róla, kell tartanom tőle, vagy haggyam rá, majd abbahagyja?



2017. szept. 17. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, atment valami ugynokbe es biztositast, akarmit akar neked eladni.

Csak tipp. Egy ismerosom tette ezt. Boldog boldogtalant megkeresett, akivel valaha csak egy mondatot is valtott.

2017. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%
Időzített bombaként robbant a puncija.
2017. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolj neki, hogy részedről nem aktuális ez a dolog, és nem akarsz vele találkozni. Ha ezután is zaklat, akkor nem válaszolsz neki, egyszer úgyis megunja.
2017. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar rontani téged.
2017. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért emelted ki ezt a kérdést? A kérdésedből az jön át, hogy te nem akarsz a nőtől semmit. Akkor hagyd a csudába, tiltsd le. Mi az, hogy "tartanod kell tőle"? Talán verőlegényeket küld rád?


Ha meg mégis szeretnél tőle valamit, akkor találkozzatok, és beszéljétek meg, ki mit akar. Mit veszíthetsz?

2017. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Ennyiből nem szűrhető le,hogy zakkant-e,mindenesetre furcsa.Érdekesen gondolkodik a kapcsolatokról.Miután többször elhajtott,azt várná,hogy te még most is ugrasz,ha fütyül.Én a helyedben nem adnám meg neki ezt az örömöt,simán elküldeném.
2017. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer írd meg neki, hogy nem akarod és onnantól ne válaszólj többet.
2017. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy titkosügynök - ne tarts tőle.

Esetleg megkérdeznéd, miért is kell találkoznotok?

Vagy csak egyszerűen letiltod, ha face, vagy átirányítod a kukába, ha mail.

De honnan ismeritek egymást?

2017. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a vege? Talalkoztatok?
2018. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talonban tart. Ha lehet, próbáld megdugni, kihassználni, de ne feccölj bele sok energiát, és pénzt.
2018. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!