Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-30 éves nőktől kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 éves nőktől kérdezem, szerintetek a tulajdonságaim közül melyik a legvisszataszítóbb?

Figyelt kérdés

Szeretnék javítani magamon, hogy könnyebben találjak párt és ne szaladjon el 1000 ből 999 nő az első randin tőlem ha megismer.

Szóval ezek közül melyik a leg gázabb, de javítható tulajdonságom?

- túlgondolkozok dolgokat

- tapasztalatlan vagyok a szexben

- sosem élek társasági életet

- az öltözködésem ennyiből áll: pulcsi póló farmer. mindig.

- túlérzékeny vagyok (érzékenyebben érintenek dolgok, így kerülöm a konfliktusokat)

- nem szeretnék budapesten lakni


2017. szept. 17. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagyok nő, viszont mivel pontosan ilyen vagyok én is (akár a kérdést is írhattam volna pontosan így), így csak "barátságos szimpátiám" fejezném ki, tudom hogy az ilyesmi sokat tud jelenteni, mivel nekem is sokat jelentene, hogy tudjam, hogy nem én vagyok az őrült a normálisak világában.


Remélem összejön majd neked valami, magammal szemben már pesszimistább vagyok, mivel a külsőm se túl előnyös.


Sok szerencsét kívánok neked.

2017. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A kérdés az ki vagy-e békülve magaddal és az életeddel?


Tudod én rengeteg hibát hordozok magamban. És amikor eldöntöttem, hogy jobb életet akarok, jobb emberként, akkor az rólam szólt, és nem a sehol nem levő páromnak!


És talán pont azért is jött jókor a szerelem. Hihetetlenül felszabadított a tudat, hogy tiszta lappal kezdtem mindent. Felépíthettem önmagam újból. Boldog voltam, és ezt érezte a környezetem is. Így jött a párkapcsolatom is ebben a korszakban, amikor csak magamra koncentráltam.


Szóval ha úgy érzed ami van nem elég akkor változtass. De annak semmi értelme, hogy a még nem létező párodnak próbálod formálni magad! Formáld magad a saját elképzelésed szerint! A te életed neked kell leélni. És majd az aki egyet ért az elveiddel, életviteleddel csatlakozni fog hozzád. Ez a dolgok egészséges vonzása (ezt most nem tudom érthetőbben megfogalmazni)

2017. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Az a legrosszabb, hogy túlgondolsz dolgokat. Sokszor én is ebbe a hibába esem, és tudom, hogy nem egy leányálom.


A többivel semmi bajom sincs. Egyrészt - tudom, sokaknak most újat mondok - Magyarország nem csak Budapestből áll, másrészt a nők között is vannak introvertáltabb, otthonülős típusok. Szerencsére az én barátom sem szeret annyira eljárni.


21/L

2017. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Én önként jelentkező hülye férfi vagyok, aki azt gondolja magáról, hogy ért a dolgokhoz! :)


Szóval ezek közül melyik a leg gázabb, de javítható tulajdonságom?

- túlgondolkozok dolgokat

Ez abból okoz gondot, hogy a bizonytalanságod rombolja a kisugárzásodat, az önbizalmadat. Így pedig az első benyomás alkalmával nehezebben vagy egyáltalán nem alakul ki a szimpátia-vonzalom, pedig nagyon fontos lenne, mert már az első alkalommal egész mélyen-szilárdan rögzül egy kép rólad a másik félben.


- tapasztalatlan vagyok a szexben

Ha már átázott a csaj bugyija, akkor mindegy! ha kell, ő vág gerincre, és megerőszakol! :)


- sosem élek társasági életet

mint ahogy az introvertáltak nagyrésze. Ez semmilyen hátrányt nem jelent, csak a kommunikációs készségek hiányát sejteti, de az hamar fejleszthető, és érdemes is javítani, főleg a testbeszédet.


- az öltözködésem ennyiből áll: pulcsi póló farmer. mindig.

Ha ez vagy te, és azt mondják, hogy jól áll, akkor a legjobb! :)


- túlérzékeny vagyok (érzékenyebben érintenek dolgok, így kerülöm a konfliktusokat)

Ez egy sokára kiderülő dolog, nem befolyásol semmit. Amire ez kiderül, már rég belédhabarodott a csaj. vagyis gondolom nem fogod elsírni magad randin, mert a szomszéd asztalnál agyoncsaptak egy szegény legyet :D Stresszt hagyd otthon azt csá!


- nem szeretnék budapesten lakni

Ha most BP-en laksz, akkor megszívtad :D

2017. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlérzékeny alatt azt érted,hogy mindenféle hülyeségen cirkuszolsz,az nálam visszatetsző,a többi nem.
2017. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ezekkel egyenként semmi baj, de ha vegyítjük komoly konfliktust eredményez, amit ugye szeretnél elkerülni, már ha hosszútávra gondokozol... kivéve ha kislányokat akarsz megdugni.

-sex a lelke mindennek: majd együtt egymást tapasztaljátok, és majd ha megérzed az ízét jöhet a következő, akivel tapasztalsz mégtöbbet még megnem csömölsz

-kell, hogy legyen külön társaságod, nem lesz mindig a nyakadon, ha mégis hamar egymásra untok...jah de igaz, szeretnek tapadni.

- és ha ő elakar menni a saját társaságával, mondjuk néküled: a túlgondolkodás miatt jön a féltékenykedés, mert egyedül vagy a társaságod nélkül és a túl érzékeny pillanatban elkezdesz nyomni egy pasi hisztit, nah az K.O.

-az öltözködés a nagy átlagba illeszkedik, bár lényegtelen

-Budapesten lakni csak kényszerből, munka miatt szoktak. Egyszer mindenki kipróbálja. De erre jó megoldás, az hogy felszedsz egy vidéki, önzetlen kislányt, és hozzá költözöl....

Nah de dugáshoz tökéletes tulajdondágok, hibátlan, az elgondolás is jó, tuti horog, halacska akad bőven.

Sikeres vadászatot!

2017. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sosem élsz társasági életet. Nekem ez taszító. Nem kezdenék ilyennel soha.
2017. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Na.


"túlgondolkozok dolgokat"

Ez elég rossz tud lenni, hidd el, én is ilyen vagyok. Viszont szerintem a túlagyalás általában csak neked rossz. Én is igyekszem javítani, de elég nehéz Lényeg, hogy a túlagyalásodata külvilág felé próbáld nem mutatni.


"tapasztalatlan vagyok a szexben"

Rám is igaz, bár nem vagyok szűz. Ez mondjuk azért tud elég zavaró is lenni, pl. ha passzív vagy és nem vagy hajlandó tanulni, kísérletezni, vagy ha idegesítő és leküzdhetetlen komplexusaid alakulnak ki emiatt. Tapasztalanság nem egynelő a nyámnyilasággal.


"sosem élek társasági életet"

Én ezzel nem tudnék azonosulni, szerintem ez a legrosszabb a felsorolt tulajdonságokból.


"- az öltözködésem ennyiből áll: pulcsi póló farmer. mindig"

Ha igényes vagy (összeillő színű darabok pl.) és tiszta, akkor felőlem oké - terészetesen alkalmakkor azért elvárnám, hogy kiöltözz.


"túlérzékeny vagyok"

Ha nem vagy ripacs, akkor ez sem baj. A konfliktus-kerülés viszont akár zavaró is lehet. Érdemes lehet néha konfrontálódni, akár a saját érdekedben is.


" nem szeretnék budapesten lakni"

Még sosem éltem a fővárosban, szóval ehhez nem tudok hozzászólni.


21 vagyok.

2017. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A nem gondolkodásod.
2017. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez így egyben. Külön-külön még talán tolerálható vagy javítható lenne, de ez a "koktél" így nagyon taszító.

"Túlgondolkozok dolgokat"

Ebből van a legtöbb konfliktus egy kapcsolatban. Lemegyek a boltba, véletlenül nem hozok tejet, ezek szerint "már nem szeretem, mert nem figyelek oda az igényeire" stb...

"Tapasztalatlan vagyok a szexben"

Ez mondjuk engem annyira nem zavarna

"Sosem élek társasági életet"

Nekem ez lenne a legtaszítóbb. Aki nem talált legalább 1-2 olyan embert, akivel el tud beszélgetni vagy el tud menni néha valahova, azzal valami komoly gáz van. Plusz én ennek az ellentéte vagyok, nekem baromi rosszul esne, ha mondjuk nem akarna a barátaimmal jóban lenni vagy találkozni, vagy ha én elmennék barátokkal valahova, akkor ő csak ülne csendben egy sarokban.

Öltözködés sose érdekel amíg igényes az illető. Párom ugyan ez a kategória, sose zavart. Szeretem melegítőben, munkásnadrágban, öltönyben is.

"Túlérzékeny vagyok"

Ez versenyez az első helyért erősen. Szerintem indokolni nem kell. Ugyan az a példa, mint az előbb, attól hogy nem hozok tejet nekem ne hisztizzen be mint egy gyerek.

"Nem szeretnék Budapesten lakni"

Ez meg doszt nem érdekel, mert én se. Örülök ha évente nem kell 2nél többször felmennem.

2017. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!