Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok az alábbi tulajdonságai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az alábbi tulajdonságaim alapján milyennek tituláltok?

Figyelt kérdés

Régebben volt jellemző rám ez fajta viselkedési forma 3 évvel ezelőtt történt.

Például: az volt a gondom hogy még anno meg ismertem egy lányt akivel suli társak voltunk és jóba lettünk egymással egy ideig.

Barátilag és ismerősileg beszélgettünk egymással.

Itt történt meg a baj hogy egy idő után többet éreztem magamban iránta.

És túlnyomóan​ az érzelmek irányították az életemet sajnos.

Így viselkedtem vele: nem bírtam elviselni hogy nem akar velem személyesen​ beszélgetni , igaz egyrészt én is félős voltam gyávaság miatt arra értve hogy amikor a suli szünetekben beszélgetünk egymással néha.

Másrészről pedig nagyon akaratos makacs voltam rosszindulatú hogy ha nem tudtam vele beszélgetni szinte napi szinten.

Nem tűrtem el hogy ha más is bejön neki hogy mással is szeretne járni , csak kizárólag velem nem akar egyáltalán sehogy sem. Ezt nem tudtam érvényes magyarázatként elfogadni. Mondván hogy nem jövök be neki semmiképp csak ismerősileg kedvelt.

Ebből kifolyólag nagyon​ féltékeny​ természetű voltam​.

Sokszorosan​ írtam neki naponta. De nem non-stop azért. Azután miután megbántottam Őt mentem bocsánatot kérni tőle hogy őszintén​ sajnálom hogy ezt tettem vele. Azt mondta hogy manipuláltam mert sokszor le tiltott de mindig elnézést kértem a hibákért és nagy nehezen meg bocsátott és fel oldott végül.

Meg voltam jó kedvű is meg próbáltam változni de nem sikerült sajnos. És 3 évig tartott ismét a le tiltásom addig volt időm megváltózni szerencsére. Most már sikerült meg változnom. Most már beszélgettünk egymással nyugodtan higadtan olykor.

Azt mondta akkoriban​ hogy hagyjam abba a sok írásomat ne zaklassam mindig mert azt mondta hogy meg fojtasz a szereteteddel nem engeded hogy beszélgessek másokkal mert nem úgy állsz hozzám ahogy illő lenne ehelyett birtokolni akarsz engem , magadnak tulajdonítani.

Ez volt és ezt már nem bírta tovább. Mostanra kibékültünk egymással.

Mit gondoltok a korábbi énemről ?

Nagyon szépen​ köszönöm mindenkinek a véleményét!

20/f.


2017. jún. 18. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Túlzott féltékenység, tapadás. Nem tudtad elfogadni a másik érzéseit. Többször is letiltott, de nem értettél belőle, örülj neki, hogy most normálisan tudtok beszélgetni.


Azt viszont jól tetted, hogy megváltoztál ebben, csak ne ess vissza :)

2017. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy erőszakosan nyomulós vagy és nem értetted meg, mi az, ha valaki nemet mond.
2017. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen​ köszönöm.

Kedves vagy! 😊

2017. jún. 18. 23:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled.
2017. jún. 18. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabad párválasztás van, sajnos hiába szeretted volna nem tilthatod meg egy lánynak, hogy ne beszéljen másokkal. Gondold magad az ő helyébe, beszélgetsz egy lánnyal akit alapvetően kedvelsz, de nem vonzódsz hozzá és megtilt neked dolgokat annak ellenére hogy semmi közötök egymáshoz, nyílván te is azt gondoltad volna hogy ez beteges és idegesítő. Egy ember se szereti ha uralkodni akarnak felette, jól tetted hogy változtattál ez dícsérendő.
2017. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!