Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves fiú vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú vagyok és nagyon félénk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves fiú vagyok. Az lenne a problémám, hogy még nem volt barátnőm és bevallom őszintén valamilyen oknál fogva már gyermekkorom óta félek a nőktől. Az a legnagyobb baj, hogy egyáltalán nincsen önbizalmam és félénk is vagyok. Nagyon visszahúzódó,csendes és sajnos a szavak embere sem vagyok és ezeknek a problémáknak köszönhetően nem szoktam ismerkedni senkivel sem. Mit tudnék ez ellen tenni?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. szept. 19. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Első körben nézz körül az ÉLETBEN NE A NETEN!
2017. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj ki valamilyen küzdősportot. box(sima, thai bármelyik igazából), birkózás, krav maga, mma stb.

ez meghozná az önbizalmad. nem kell versenyekre járni meg ilyenek, bőven elég a hobbi szint.

2017. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Úgy látom ez a korosztály eléggé megvan lőve önbizalom téren...hol vannak azok a nagy férfi apukák, akiktől elleshetnének valamit ezek a fiúk?

Én a helyedben faterral is meg muterral is beszélgetnék erről, ha lehet. Nem gáz néha velük is kommunikálni, többet láttak már, meg éltek át, mint itt bárki.

2017. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, sokan nőnek fel apa nélkül...
2017. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes lenne boncolgatni miért lehet.

No mindegy, nincs veled semmi baj kérdező, nem kell egyből mindent, csak fokozatosan nyiss a világ felé. Gondold át mi az, ami miatt önbizalom hiányod lehet? Ismerkedj, suliban, munkában, próbáld meg, az elején biztos nehéz lesz, de belerázódsz. Legyél türelmes magadhoz, és ne agyalj sokat fölöslegesen. Ha elsőre nem úgy sül el valami, ne keseredj, ne sajnáld magad, inkább tanulj a helyzetből.

2017. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát. :)


szerintem próbálj ki valamilyen küzdősportot. - Sajnos a küzdősport nem igazán érdekel. Egyedül csak a súlyzós edzésekben tudom örömömet lelni és már több mint egy éve kitartóan végzem.


hol vannak azok a nagy férfi apukák, akiktől elleshetnének valamit ezek a fiúk? - A szüleim több évvel ezelőtt elváltak így nem volt ( nincsen ) kitől "tanulnom". Édesanyámmal már beszélgettem ezekről a problémáimról de sajnos nem jutottam vele előrébb.


Ismerkedj, suliban, munkában - Egyáltalán nem szoktam ismerkedni. Mindig úgy állok hozzá,hogy mit is akarok én tőle egy magamfajta szerencsétlen,mit is lehetne bennem szeretni meg persze úgy is találna egy nálam sokkal jobbat aki meg is érdemelné és ezek miatt egyáltalán nem is ismerkedem senkivel sem. Tisztában vagyok vele,hogy azzal veszítem a legtöbbet ha meg sem próbálom de sajnos ez van ezen nem tudok változtatni. Nem csak az önbizalmammal de sajnos az önértékelésemmel is komoly problémáim vannak már évek óta és emellett még szociális fóbiám is van. Az évek alatt már valamilyen szinten beletörődtem..

2017. szept. 19. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó, hogy súlyzózol. De próbálj ki más sportot is.

Evezés, kettlebel, akármi.

Ha súlyzózol, akkormár van egy alap külsőd, ez jó dolog. Menj el fitnesz edzésre. Ezen lehet sokan röhögnének, de a fitneszt is lehet férfiként is komolyan csinálni. De a fitneszben a legjobb, hogy ezek az edzések tele vannak fiatal nőkkel, akik többnyire még csinosak is. Egy ilyen helyen lehet finoman nézegetni a csajokat, hátha megtetszel valakinek. Ha épp egy dögös 35 évesnek, akkor ne habozz, próbáld csak ki.

2017. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mwgfoadom a tanácsodat ;)
2017. szept. 25. 10:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Megfogadom*
2017. szept. 25. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!