Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randikra mi illene hozzám?

Figyelt kérdés

Sok helyen azt olvasom, hogy egy férfi ne használjon dezodort, csak parfümöt. Ez szerintetek is így van. Illetve ha igen, akkor milyen illik hozzám? Írhatnátok pár fajtát!

Rólam: 28 éved férfi vagyok. Kedves, illedelmes, humoros. Általában már messziről is látszik rajtam, h ilyen vagyok. Van egy kis önbizalom hiányom is talán. Könnyen zavarba is lehet hozni és kicsit távolságtartó is vagyok.

Azt mondják, h a személyiséghez kell h passzoljon az illat. Külsőre 184 cm 80kg sportos. Elegánsan és sportosan öltözködöm.

Mostanság elkezdtem sűrűbben randizgatni a tinder miatt. Így jól jönne egy hozzám passzoló illat. Az ára nem számít.

Köszönöm szépen előre is a segítséget!



2017. szept. 20. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Bizonytalan, a Max Factortol. Ez a tuti.
2017. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A dezodor meg a parfum nem zarja ki egymast... olyan mintha azt mondanad, hogy egy ferfi ne hordjon inget, hiszen mar visel alsogatyat... a dezodor alap. Olyan mint a fogmosas es a tiszta also meg a tiszta zokni. Egyebkent meg elmesz egy parfumeriaba, es ott profi segitseget adnak.
2017. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Igen, igazad van. Én is így gondolom, csak nem akartam egy regényt írni. Próbáltam rövidre fogni.
2017. szept. 20. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne használjon dezodort? Mi ez a bődületes hülyeség? És akkor majd bűzlesz a parfüm alatt, mint régen a franciák? Nem jó ötlet.

Parfümöt meg olyat használj, ami neked tetszik, ami úgy érzed, hogy "te vagy", de azt is mértékkel (vagy inkább semennyire).

2017. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha valakinek nem lenne világos, a kérdező nem az izzadásgátló szerekre gondol dezodorként!
2017. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

be kell menni Douglas-ba v ilyen helyre szaglászni...

esetleg szerezz avon v oriflame katalógust, v kérj meg vkit, h küldjön mintát. Én így találtam a mostani kölnim :)


F

2017. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Az, hogy milyen parfum illik, hozzad azt innen nem mondhatjuk mi meg. Bemesz az uzletbe s ami tetszik azt hasznalod, menj be minden nap s probalj ki 5-ot. S ird fel az otbol melyik tetszett a legjobban. Egy het mulva az 5-6 bol valassz ki egyet. S azt vedd meg. Sose erdekelt mas szerint mi allna jol rajtam. Az illat a te védjegyed! Nem tudsz rosszul valasztani. Amiben jol erzed magad az az illat lesz a tied. S bar aprosag de erre erdemes egy kicsit tobb idot szanni, mint ahogy irtam, ettol lesz karaktered, hogy te csak azt hasznalod, mert az a te illatod.

Minden exemnek volt olyan parfumje, ami o volt egy az egyben. Az illat es a no egybeolvadt.


Nekem 2 kedvencem van az elsot hasznaltam 5 evig, de mivel nagyon gyenge a minosege ezert inkabb lecsereltem. Ez Antonio Banderas spirit for man. Nagyon jol eltalat illat.

S az utobbi 5 evben a vedjegyem az Armani Acqua di gio. Amikor megszagoltam, tudtam, hogy megtalatam azt amit kerestem.


Jo vadaszatot!

2017. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jesszuska... ki mondott ilyen hülyeséget?

A dezodor meg a parfüm nem zárja ki egymást, sőt! Dezodort mindenképp használj, mert annak nem az illatosítás a funkciója, hanem az izzadásgátlás! A legjobb parfüm is ótvar szagú, ha testszaggal keveredik, fujj.


Parfüm meg... azt, hogy mi illik hozzád, csak te tudod, mert a személyiségjegyek mellett az ízlésed is sokat számít. Most mondhatunk neked akármilyen sportos vagy férfias illatot, ha bemész a boltba, megszagolod, és sugárban hánysz tőle, akkor veszett fejsze nyele az egész. Szerintem jobb, ha elmész egy parfümériába, kikéred esetleg az eladó véleményét, és megszagolsz egy-két parfümöt.

2017. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Illatmentes deo?


Most ide felsorolhatnek egy tucatot, de ertelmetlen.


Fogj egy baratnöt vagy tinder randit es menj el vele parfumeriaba, hogy segitsen neked valasztani, hogy a te egyeni illatodat mi komplementalja a legjobban.


Ha egy kis egyeniseget szeretnel, akkor kerüld a nagyon elterjedt nepszerü illatokat. Meg akkor is, ha nagyon jo. Valoszinüleg mar erezte valakin a randid es arra fog aszocialni. Szeretned emlekeztetni a testverere? Netan ex-baratjara? Minel nepszerübb egy illat, annal nagyobb a valoszinüsege ennek.

2017. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 AchromaticSmarties ***** válasza:

A kérdező nem az izzadásgátlóra gondolt, hanem erre:


[link]


És ilyet tényleg ne használj! Izzadásgátló viszont kell.

2017. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!