Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az ilyen nőket hívják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen nőket hívják itt szép/jó nőnek?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdésben megfigyeltem már, hogy vannak a szép/jó/mű nők, akik elvileg minden férfinak kellenek:

[link]

[link]

[link]

[link]


Meg vannak az átlagos nők (azaz mindenki más, aki nem instabitch), akiknek a barátja/férje/párja titokban mind a fentiekre vágyik.


De hol marad a természetesen szép nők kategória?


Szerintem ők pl sokkal szebbek, mint a fentiek:

[link]

[link]

[link]


2017. szept. 20. 19:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
91%
És miből veszed, hogy a második kateg. nem korrekciós? Mert nincs smink?
2017. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Van rajtuk smink. De érdekesmód, egyiknek sincs mű szája például...
2017. szept. 20. 19:38
 13/42 anonim ***** válasza:

#10

(csak szeretnéd, hogy meleg legyek)

Nem is tudtam, hogy a google, az egész világra kiterjedő képkeresési találatait egyedül az én előzményeimre helyezett statisztika alapján állítja össze.

Ha már trollkodsz, legalább ésszes csináld. :)

2017. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi alapján alapozod ezt a feltételezést, személy szerint nem szeretem a mű csajokat, de hát izlések és pofonok. Legyen egy szolid smink a csajon ha akarja, de ami sok az sok. Az első három kép nem csak a smink miatt taszit hanem a pilotakeksz ajkak sem jönnek be. A második csokorból a 3.lányka tetszik a legjobban
2017. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, mi a te problémád tulajdonképpen? Nem vesznek észre a férfiak? Pont ugyanúgy viselkedsz mint a sok aprókolbász srác itt, aki azon nyíg, hogy jajj minden nőnek csak a kigyúrt, szétszolizott zselés hajú kanok kellenek, ahogy kihajolnak a merdzsóból vagy a bömbiből. Tudjuk, hogy nincs ez így, szóval miért zavar, ha valakinek másmilyen nők tetszenek, mint ami szerinted szép?
2017. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
25%

Jagszikám, meleg vagy, ez tény. Nem kell tagadni, nem szégyen. A másik meg, hogy azt, hogy a google neked a saját gépeden milyen képeket mutat, azt a te keresési előzményeid formálják. Én pl. rákerestem a 'sexy men'-re és a találatok fele saját magam vagyok és én bizony szőrös férfiszépség vagyok, nem olyan csupasz, mint amit leírtál.


Úgyhogy ne hazudozz itt össze-vissza.

2017. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Férjnél vagyok, nem volt soha bajom azzal, hogy észrevegyenek (érdekesmód nem kellett hozzá vakolat meg "cici-ki!")


De amikor olyan kérdéseket látok, hogy mikor ismerjeük el, mi nők, hogy a párunk titokban egy szilikonbébiről álmodozik, és minket csak pótléknak tart, fogom a fejem

2017. szept. 20. 19:44
 18/42 anonim ***** válasza:

Ez csak gyiken van így. :D

Itt nagyon korlátolt emberek is vannak.


A két kategória között amúgy csak a smink a különbség.


21/L

2017. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ugyanezeket a képeket adja ki a google, ha rákeres a sexy menre, csak szólok, Torma :DDDD
2017. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni, hogy úgy látszik en is meleg férfi vagyok 😂
2017. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!