Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az ilyen nőket hívják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen nőket hívják itt szép/jó nőnek?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdésben megfigyeltem már, hogy vannak a szép/jó/mű nők, akik elvileg minden férfinak kellenek:

[link]

[link]

[link]

[link]


Meg vannak az átlagos nők (azaz mindenki más, aki nem instabitch), akiknek a barátja/férje/párja titokban mind a fentiekre vágyik.


De hol marad a természetesen szép nők kategória?


Szerintem ők pl sokkal szebbek, mint a fentiek:

[link]

[link]

[link]


2017. szept. 20. 19:22
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
28%
69%-os, akkor ha rákeresel, te is engem látsz különböző finoman erotikus pózokban? Na, nem tudtam, hogy ennyire híres lettem. Mondjuk az csöppnyi aggodalommal tölt el, hogy akkor Jagszi is a képeimre recskázik. A kis perverz.
2017. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Torma, te beteg vagy.

Mi az, hogy barom?

Kötve hiszem, hogy férfi vagy, férfi nővel így nem beszél, az biztos. (bár nemrég azt írtad egy másik kérdésre, hogy am nő vagy, szóval nem vagyok meglepve)

2017. szept. 20. 19:52
 23/42 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsó három is "instabitch", csak pepitában.
2017. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, a barom az te vagy, mert még most sem tudod felfogni, hogy az internet vagy, azon belül meg a gyk-n. Teljesen irreleváns az élet valós működése szempontjából, hogy itt ki milyen nőket tart szép meg jó nőnek.


Ha az a bajod, hogy találva érzed magad, mert attól tartasz, hogy a férjed már nem lát elég vonzónak, akkor írj ki egy őszinte kérdést és akkor beszélhetünk arról.


Ha viszont csak erre az álnaív, nyígástól habos, őszintétlen kommunikációra vagy képes, akkor kénytelen vagyok baromnak nevezni.


Amúgy én nőkkel, férfiakkal ugyanúgy beszélek. Teljesen hidegen hagy, hogy te nő vagy és finom bánásmódra számítasz emiatt. Aki őszintén értelmes kérdést ír ki, annak korrekten segítek, aki meg ilyen semmirevaló ökörségeket, mint te, azt meg nevén nevezem és leleplezem. Nekem csak ez számít. Úgyhogy ne gyere se a nemeddel, se a koroddal, se bármilyen vélt társadalmi státuszoddal. Azok itt nem számítanak. Tőlem csak azt kapod, amit emberként ezért a kérdésért és a válaszaidért érdemelsz.

2017. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Legyél szíves, vonszold el magad a kérdésemtől, mert én meg rád nem vagyok kíváncsi.


Fiatal vagyok és szép, miért ne tartana vonzónak a férjem?

Istenem, ezt a logikát....

2017. szept. 20. 20:07
 26/42 anonim ***** válasza:
97%

A másikok is erősen photoshoppoltak,úgy,hogy miről is beszélünk?

Egyébként meg ez a kor szépségideálja,mindig is volt ilyen,csak régebben nem volt ennyi eszköz a "szépítésre".Amikor éheztek az emberek és úgy cakumpakk bizonytalan volt a megélhetés,akkor a klasszikus Vénusz-szobor szerű test volt a szép,amint az ember nyakába zuhant a jólét és a kövérséget a szemét kaják is előidézték,a soványság pedig pont,hogy a gazdagság szimbólummá kezd válni,ezek a szépek.Aki tud költeni a kinézetére kellő energiát és anyagilag megendgedheti,hogy a tükörben szelfizzen.Most ezt próbálják belénk súlykolni.

2017. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Értelek, utiolsó, de attól, hogy szépségideál, miért kéne, hogy mindenkinek tetsszen, ill mindenkinek csak az tetsszen?
2017. szept. 20. 20:10
 28/42 A kérdező kommentje:
De normális embert ha szépen megkérnek, távozzon, mert nincs rá szükség, felfogja. Te nem. Ez mire enged következtetni egyedül?
2017. szept. 20. 20:15
 29/42 anonim ***** válasza:
73%

Na, megérkezett 69%-os is, a személyes gyk-s árnyékom, aki mindenhol megjelenik, ahol kommentelek, meg személyes üzenetekkel is megszór rendesen, ha felbukkanok itt. Kérdező, neked csak azt kívánom, hogy a férjed annyit törődjön veled, amennyit velem 69%-os. Akkor semmi okod nem lesz arra, hogy más nők vélt népszerűségére féltékenykedj.


Amúgy látom, hogy még mindig nem érted az oldal működését. Te kiírsz egy kérdést, mi válaszolunk, aztán ha akarsz, reagálsz a kommentjeinkre. Egyáltalán nem számít, hogy te kit mire kérsz meg itt. Aki ír, az akar. Ez egy ilyen liberális oldal szabad véleménynyílvánítással. Mondom mégegyszer, ha már ütvefúróval sem lehet beleverni a fejedbe, hogy ha egyetértő bológatásra vágysz, akkor érdeklődj a barátaidnál. Itt nincsenek barátaid.


Végül pedig megismétlem: különböző nőideálok vannak. Van, amelyik férfinek ez tetszik, van, amelyiknek az. Nincs egyetlen, kizárólagos nőideál, ahogy férfiideál sem. Végül pedig senkinek nem kell megfelelnie egy ideálnak ahhoz, hogy találjon olyan párt, aki vonzódik hozzá.

2017. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

26-os vagyok:

Kérdező,ilyen a média,bele akarja sulykolni az emberekbe,hogy csak egyféle tetszen,ne legyen soksínű ízlése snekinek,hogy minél többet költsön és költsön a kinézetére.Valakinél sikerül,valakinél nem.Gyakorin is van olyan pasi,akinek nem ezek tetszenek,egyet én is kifogtam.

2017. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!