Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik ti hogy látjátok mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti hogy látjátok mennyire nehéz vagy könnyű manapság egy csinos szép arcú vékony szolid kedves megértő törődő lányt találni társnak?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 14:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem az. Baratnöm is gyönyörü, modell alkat, szereny, de vagany humorral rendelkezik, magas vegzettsegü, szuper allas, fantasztikusan föz, agyba hozza a reggelit stb.


Evek ota boldogak vagyunk. Megis rengeteg a kisertes. Olyan lanyok teljesen nyiltan flörtölnek velem, akikert regebben a fel karomat adtam volna. Pedig atlagos kinezetü vagyok, hianyzik par centi az 1.80-hoz es különösen nem latszik rajtam, hogy szivesen mozgok szabadidömben. Sem nagy sikereket, sem kiemelkedö fizetest nem tudok felmutatni. A lanyok azt mondjak, hogy a mosolyom (fogmosast sosem hanyagoltam es nem dohanyzom) es a szemem (szerintem olyan seszinü. Fenyviszonyoktol függöen a zöld, szürke es kek valamilyen kevereke) fogja meg öket. Annak ellenere, hogy egyaltalan nem titkolom, hogy parkapcsolatban vagyok, gyakran kapok többe-kevesbbe pajzan ajanlatokat nagyon szep es aranyosnak tünö lanyoktol. Nem panaszkodasbol irom, mert hazudnek, ha azt allitanam, hogy nem esik nagyon jol. Lehet azert, mert amugy nyitott, baratsagos a viselkedesem, de mivel tenyleg nem akarok senkitöl semmit, nem tünik ugy, hogy elkeseredetten probalkoznek. De ez csak az en következtetesem.

2017. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Túl sok a kritérium.
2017. dec. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki szép,vékony és csinos egyáltalán nem biztos hogy megértő és törődő lesz veled.Az meg végképp nem biztos hogy szolid is. :)
2017. dec. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!