Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lesz szerelmes belém senki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19éves lány vagyok.

Az a helyzet ,hogy volt kb 5-6kapcsolatom.A probélma az ,hogy mindig megcsalnak vagy elhagynak vagy lecserélnek.Nem értem miért.A legutolsó kapcsolatom volt az ami nagyon rosszul érintett.Nem veszekedtünk.Eltelt 2es fél hónap úgy ,hogy egy vita sem volt és probléma sem.Beszélgettünk ,hülyéskedtünk nem csak barátnő hanem a haverja ,barátja is voltam.Hűséges vagyok ,kedves, egyszerűen minden.És nem...ő sem szeretett meg hanem megcsalt hazudozott ami azután derült ki ,hogy a hónap fordulónk napján közölte nem éret irántam semmit és soha nem is érzett.Pedig dicsért mindenkinek ,hogy neki milyen tökéletes barátnője vagyok.Nem csak belsőleg hanem külsőleg is tökéltesnek talált és az ágyban sem volt problémánk.Nagyon boldog volt mikor össze jöttünk mert ő egy olyan srác akit a csajok mindig elkergetnek.Tény nem valami jóképű de nekem csak a belső értékek számítanak és boldog volt ,hogy idézem őt : egy ilyen bombázó szépség egy ilyen szürke egérrel mint én.Mindent megadtam neki amit csak tudtam.De nem....neki se kellettem és nem értem mi rosszatt tettem.Kérdeztem az exeim és ők sem tudták soha megmagyarazni miért vertek át vagy használtak ki vagy aláztak meg....ők sem értették mert utánam volt amelyik bele szeretett egy igazi vérbeli ribibe.



2016. okt. 30. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Rossz srácoknál próbálkozol, ha már 5-6 odjára jársz így...
2016. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudjuk sajnos megmondani. Nem ismerünk, nem tudjuk, hogy hogyan viselkedsz velük. :/ 23/F
2016. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy fiúnak ne haverja,barátja legyél, hanem csak barátnője !
2016. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Két tippem van: valami miatt ez a típus jön be neked és nem azok, akik normálisan viselkednének veled. A másik lehetőség pedig az, hogy a viselkedéseddel van valami probléma, ami zavarja őket (túlságosan tapadsz rájuk pl) és így próbálnak kilépni a kapcsolatból. Aztán persze lehet, hogy valami tök más a megoldás, de ahhoz több információra lenne szükség.
2016. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem ! Nekem a rendes fiuk tetszenek.Ők is kedvesek voltak

az utolsoval is olyan volt a kapcsolatom mint egy álom.Es hirtelen váltott át bunkóba

2016. okt. 30. 13:41
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Ne magadba keresd a hibát! Manapság ez természetes. Én is így jártam már 2x, pont ahogyan te. Többször végig gondoltam, rágódtam, emésztettem magam, magamban kerestem a hibát. De basszus, ha semmi kivetnivalót nem találok magamban, akkor csak a pasikban hibázik valami. Ne mindig magadban keresd a hibát, mert nincs is.

A közvetlen környezetben én is tapasztaltam olyat, hogy egy rút kiskacsa pasi úgy kihasználta a szép arcú barátnőmet, hogy a végén csak kapkodta a fejét. MIVAN???! :D

Valami a világgal nem oké...mert ez nem normális, amit néhány pasi művel.

2016. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha lenne egy kis eszetek, nem járnátok így. 19 évesen 6 kapcsolat pedig rengeteg, aki beléd szeret is kiábrándulhat ám elég hamar ha ezt megtudja...
2016. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem nem hiszem ,hogy a 6sok lenne.Ebből 3egy két hetes volt sajnos ott hamar kibuktak a dolgok a masik 3viszont nagyon is komoly volt.D nem győzkődlek nem edekel egy apáca velemenye :)
2016. okt. 30. 15:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogyan viselkedsz egy párkapcsolatban?
2016. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret, akkor minek vagy vele? Szerintem nem úgy működik a dolog, hogy együtt vagytok és "majd idővel valamikor megszeretjük egymást", hanem akkor jöttök össze, amikor már szeretitek egymást.
2016. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!